Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » 2 hét USA (Arizona) mennyiből...

2 hét USA (Arizona) mennyiből jönne ki kb?

Figyelt kérdés

2 főre, úgy mindennel együtt mennyit számoljunk 2 hétre?

Oda-vissza repülőjegy, szállás (valami nagyon egyszerű szállás, egyáltalán nincs igényünk x csillagos szállodákra), étkezés (boltból megoldva, vagy egyszerűbb kajáldák, drága éttermekbe nem járunk), illetve ottani utazás/belépőjegyek pl. grand canyon nemzeti parkba. Aki tapasztalt usa téren, mennyit mondana? Még csak tervezzük az utat, feltérképezzük a helyzetet, és nem is idén mennénk, de kíváncsi vagyok, aki töltött már kint 1-2 hetet, mit mond az anyagiakat illetően.:)

KÖszönöm!


2017. márc. 13. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Repjegyet egyszerű megnézni, én úgy saccolom hogy 2 főre 500.000 körüli összeg fog kijönni oda-vissza de ha nyáron mész akkor simán lehet akár 800.000 is.

A szállást előre meg tudod nézni. Olyat nézz ahol van konyha és akkor megtudsz főzni magadnak mert ugye hotelban ilyenre nincs lehetőség.

Apartman 2 főre szezon elején úgy 200.000ft 2 hétre.

A kaja az kb 10-20%al drágább mint nálunk, üzemanyag fele annyiba kerül. Tömegközlekedés nem jó az usában úgyhogy bérelj kocsit, taxizz, ubert használj vagy pedig gyalogolj, esetleg váltogasd a szállást aszerint hogy melyik részen lenne pár napos programod.


Az én tanácsom az hogy legyen legalább 1 milliótok és mikor már tudjátok hogy mikor mennétek akkor nézzetek szállást, repülőjegyet. Ez annyira változó hogy mehetsz 180ért januárban és mehetsz 400ért nyáron és persze a szállás is olcsóbb a szezonon kívül.

Én 2 hetet voltam kint, kb 400.000em ment el úgyhogy igazából semmi belépős dologra nem mentem be, szállásért kajáért nem kellett fizetnem mert meghívásos alapon voltam kint valakinél és még kocsit se kellett bérelnem. Bár azért vásároltam kint pár dolgot ami nem a nyaralás része de szükségem volt 1-2 göncre USAból :D

2017. márc. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Repjegyet, szallast tudsz nezni az Expedia.com oldalon.

Keszulj fel, Phoenix nyaron kib$zott meleg. Ha jot akarsz tavasszal vagy keso osszel mesz.

Arizonaba mindenkeppen kell beratuto, mert fos a tomegkozlekedese.

Sedona szep, Flagstaff is erdekes, persze a Canyont ne hadjatok ki, meg a Winslow melletti meteor krater sem mindennapi latvany, de Phoenixben 3 napnal tobbet nem eri meg eltolteni mert hu de sok latnivalo nem igen van!

2017. márc. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!