Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az Egyesült Államok mely...

Az Egyesült Államok mely államai a legtoleránsabbak az illegális bevándorlókkal szemben és melyeket érdemes mindenféleképpen elkerülni?

Figyelt kérdés

- munka

- közlekedés

- lakhatás


(Tudom, hogy manapság még bonyolultabb a helyzet, de mégis..)



2017. márc. 29. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nincs ilyen,hogy legtoleransabb.....ha barhol lebuksz hogy illegalisan vagy kint,azonnal raknak is felfele az elso gépre ami hazahoz......
2017. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

"Nincs ilyen,hogy legtoleransabb.....ha barhol lebuksz hogy illegalisan vagy kint,azonnal raknak is felfele az elso gépre ami hazahoz......"



Hahahahahah:)

Ez jó volt.

A valóság azért nem ilyen.

Trump annyit szigorított a bevándorlási politikán, hogy aki illegális bevándorlóként bűncselekményt követ el, a tárgyalása után és a börtön leülése után örökre kiutasítják.

Ellenben ha jogkövető ember vagy, csak akkor utasítanak ki ha elakarod hagyni az országot.

Akkor a rendszer jelzi, hogy illegális vagy, félrehívnak, és egy pár órás papírmunka meg elbeszélgetés vár rád a vámmal, és a migrációs hivatallal.

Aztán utoljára nézd meg repteret, mert soha többet nem fogod látni, élőben.

nagyjából ennyi.

De ha nem akarsz hazajönni,és normálisan élsz, akkor kinn maradhatsz.

rengeteg ember van kinn a környezetemből is, van akivel beszélni is szoktam (skype), és nem panaszkodik egyik sem.

2017. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

mindenkeppen a mexicoi hatarmenti allamok varosait (San Diego, El Paso stb) keruld el mert itt sokkal tobbszor van ICE ellenorzes, mint pl. Lincoln, Nebraskaban.


Egyszer vezettem San Diegobol Phoenixbe, es engem is megallitottak a jegesek, kutya is volt meg Humvee az ut szelen meg szogesdrot az aszfalton. Mikor lattak feher csaj idos (feher) szulokkel, akkor tovabb intettek. Nyilvan meka bevandorlokat kerestek.


Ha egy ilyenbe belefutsz, akkor tutti a lebukas :(

2017. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
California, Connecticut, New Mexico, Colorado allamok es sok ugynevezett Sanctuary city van.Ezekre ra tudsz keresni a google-on.A Sanctuary city azt jelenti hogy a rendorseg nem segit az illegalisok elfogasaba az allamnak semmilyen modon ha csak nem bunozo vagy.Ha megalitanak peldaul autoval nem kerdezhetik meg hogy milyen jogon elsz itt.Ez lehet hogy furan hangzik de igy van ez amerika.Most ebbol van a nagy balhe itt mert Trump meg akarja vonni a juttatasoka a varosoknak akik nem engedelmeskednek neki de a varosvezetoseget es a rendorseget nem erdekli.Kanadaba is vannak ilyen varosok de tul sok igy felsorolni csak keress ra a Sanctuary city-re
2017. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

Én nem akartam erről írni, de más megtette.

ha ezt olvassa sok kalandvágyó ember, már meg is a táptalaja, uticéljának.

2017. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Amúgy Kanadával és Ausztráliával mi a helyzet ilyen szempontból?

(De erre még úgyis rákérdezek majd konkrétan.)

2017. márc. 31. 13:30
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Attól, mert a rendőr nem kérdezi meg milyen jogon él az országban más megteszi. Ez csak annyin változtat, hogy a rendőrtől nem kell ezeken a helyen összefosnod magadat. Ennek ellenére van más hatóság, akitől össze kell mikor ellenőrzik milyen jogon tartózkodsz az országban.
2017. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!