Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az Empire State Buildingnél...

Az Empire State Buildingnél mennyit kell sorban állni?

Figyelt kérdés
Sajnos jegyet is ott fogok venni. Az még mennyi plusz idő?
2017. jún. 1. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én voltam, nem volt hosszú sor, pár perc alatt bejutottunk. Ez persze semmit nem jelent arra nézve, hogy mekkora sor lesz majd akkor, amikor te mész majd.


Mi is bent vettük meg a jegyeket, nem utcai árustól, nem szoktam olyanoktól venni semmit itthon sem, külföldön meg pláne nem. Két kilátó van, a 86. és a 102. emeleten, de a felső az zárt, és drágább is, szerintem nem éri meg. A 86-on meg kimehettek az "erkélyre".

2017. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a zöld.

Én is a 86.-ra szeretnék menni, remélem tényleg nem kell órákat sorban állni.

2017. jún. 1. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb 8 es 11 kozott jonni, akkor viszonylag kevesebben vannak. De van egy jobb lehetoseg ha ki akarod kerulni a sorokat: VIP EXPRESS PASS. Azzal nem kell sorba allni. Itt meg lehet vasarolni : [link] Ez Empire State Building oldala, megbizhato.
2017. jún. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mikor én voltam, novemberben (pont választás előtt :DD) akkor nem igen volt sor, sőőőt

illetve valamennyi volt, de nem úgy rémlik, hogy 15 percnél többet álltam volna sorba

hosszabb volt a biztonsági átvizsgálás, mint a jegyvétel


és tényleg, a legtetejére nem feltétlen éri meg... bitangdrága... nagyon nagyon, én is cska azért mentem, mert ha már ott vagyok akkor

2017. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vedd meg előre az interneten a jegyet, és akkor sokkal kevesebbet kell sorban állnod.
2017. jún. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!