Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Empire State Building-re...

Empire State Building-re jegyvásárlás? Előrébb vagyok ezzel a jeggyel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ha az alábbi linken található jegyet megveszem előre a neten, akkor ’csak’ a lifteknél kell sorba állni?


[link]


Ez 52 dollárba kerül, a no waiting jegy pedig 85 dollárba.


2016. ápr. 13. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az általad linkelt jegyet veszed meg, avval nyilván maximálisan várakoznod kell, bárminemű időkedvezmény nélkül. amúgy én is kíváncsi lennék, hogy milyen extrákat is nyújt pontosan a VIP-jegy. Én ezt vettem: [link] És ami azt illeti, a kinyomtatandó jegyen semmi jelzés nincs arról, hogy ez VIP-ticket, vagy bármi ilyesmi utalás. Remélem, tényleg bemehetek vele korábban. Majd gondolom, a sorszámból vagy a vonalkódból olvassák ki. :)
2016. ápr. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szabina555 ***** válasza:
az Empire State Bulindingnél ezer helyen kell sorbanállnod. feltételezem, ha megveszed előre a jegyet, akkor a jegyvásárlásnál nem kell sorbanállnod még a jegyért külön. hanem mész egyből a lifthez, ahol majd irányítanak mikor szállhatsz be, stb. egy sobanállást elkerülsz vele.
2016. ápr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szabina555: De a VIP-jegy elvileg drasztikusan lerövidíti a várakozási időt.
2016. ápr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szabina555 ***** válasza:
lehetséges, nem vágom azt. nekem New York Pass-om volt, úgyhogy a sorbanállást én is elkerültem, csak a lifteknél nem már ugye..
2016. ápr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!