Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Au-pairként Észak-Amerikában?

Au-pairként Észak-Amerikában?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és régi álmom hogy Amerikában éljek, vagy legalább járjak ott. Szeretek gyerekekkel foglalkozni, de nem gondoltam erre építeni az életem, egészen idáig. Kicsit utánaolvastam, de ez még mindig nagyon kevés információ a számomra. 18 éves kortól lehet, de jogosítvány szükséges? Amerikában ez hogy működik? Nem 21 éves kortól nagykorú valaki? Elfogadják az itteni sima jogosítványt, vagy másmilyen kategória kell?

Kell gyakorlat ahhoz, hogy ki tudj menni. Mikre gondolnak? Például bölcsödében önkénteskedés annak számít? El kell végezni valami tanfolyamot akár Magyarországon, akár Amerikában? Mennyi nyelvtudás szükséges?

Au pair in America szervezetet néztem, valakinek van vele kapcsolatban tapasztalata? Tudnátok segíteni? Mennyi pénzből valósítható meg? Illetve a vízum hogy működik ilyen esetben?

Ha a barátnőmmel terveztünk kimenni, van lehetőség arra hogy ne messze kerüljünk egymástól, ha ő is au pairnek jelentkezik?


Ne haragudjatok a sok kérdésért! Nagyon megköszönném ha valaki eltudná magyarázni nekem mindezt:)


15/L


2017. jún. 5. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel meg gyerek vagy, ez az alom meg jo par evig varat magara.


Amit mar most meg tudsz tenni, hogy nagyon rafekszel az angol nyelvre, hogy normalisan tudj beszelgetni a szulokkel. Nem baj ha hibas a nyelvtanod es keves a szokincsed, de az amerikai szulok nem fogjak radbizni a gyerekeiket, ha nem erted meg az utasitasokat amiket kiadnak neked. Minimum, hogy az itt linkelt oldalakon erted, amit olvasol!


[link]


[link]


[link]

2017. jún. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy még jó pár évem, de ha kell 200 óra kell igazoltan valamilyen gyerekekkel foglalkozó munkában. Szóval sosem késő elkezdeni.. az esrtemben még korán is van.:D de megszeretném alapozni a jövőmet, és konkrét célokat szeretnék, hogy ne csak lézengjek.
2017. jún. 5. 20:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm! Az első oldalt megnéztem, és elég sokat értettem belőle, de voltak ismeretlen szavak. Nem tanítottak semmit általánosban, mert mindig cserélődtek a tanárjaim.. ezeket is csak önszorgalomból tudom.
2017. jún. 5. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!