Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kalifornia vagy Florida?

Kalifornia vagy Florida?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnek elutazni majd Amerikába azon belül Kalifornia vagy Florida.

Kalifornián belül San Diego jöhet szóba.

Floridán belül pedig Miami.

Mind két helyről sok mindent hallottam ezért a következő kérdésekkel fordulnék hozzátok.

Miami: Igaz hogy Miamiban sok bűnözés hurikkán és az eső? Ezen kívül képek alapján látom hogy gyönyörű.

San Diego: Igaz hogy itt sok a földrengés kevés az eső nincs bűnözés és olcsó?

Ti melyiket ajánlanátok?



2017. jún. 28. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé légből kapottak az infóid.

Szerintem olvasgassál még a neten egy kicsit...

2017. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindkét helyen voltam szerencsére. Teljesen más a két város, nem lehet összehasonlítani. Ha van rá lehetőséged, menj el mindkettőbe, ha nincs, akkor San Diegot válaszd! :) Miami belvárosa pl. tele van latin bevándorlókkal, hajléktalanokkal stb. Nekem elég nagy csalódás volt. A Bay-Side, vagy az Ocean Drive gyönyörű, de különösen az utóbbi nem az átlag magyarok pénztárcájához van mérve. Miami Beach szép, de ha esetleg már ott vagy, akkor fizess be egy minimum 3 vagy 4 napos hajóútra a Karib-szigetekre, mert ott tényleg gyönyörű partok vannak, sokkal szebbek, mint a Miami Beach. San Diego ezzel szemben szerintem nagyon szép, tiszta, rendezett város. Nem jellemző a sok eső (egyikre sem), a földrengéseket meg előre nem lehet kiszámítani. Ha attól félsz, inkább maradj itthon. :) Az, hogy olcsó lenne San Diego, háááát, nem mondanám. Átlag amerikai szintű. Jó utat, bármelyik mellett is döntesz! :)
2017. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. jún. 28. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Az emlitett allamokban San Francisco es Orlando a ket legszorakoztatobb es erdekes varos. (Port Canaveralbol is mehetsz hajoutra, fel ora Orlandotol)

San Diego es Miami spanyolul beszelo porfeszkek, kiveve a tengerpartok, semmi erdekes nincs ott azon kivul.

2017. jún. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Miami tele van dél-amerikaiakkal. Azt mondják alig lehet hallani angol beszédet.

Kalifornia drága hely.

Én inkább Orlandóba mennék.

2017. jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!