Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mit tegyen az, aki retteg a...

Mit tegyen az, aki retteg a repüléstől és tizen valahány órát kellene utaznom életemben először? No alkohol!

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 09:21
1 2
 11/17 Leveltetu ***** válasza:
Ha tizenvalahany orat kell repulnod az vagy amerika, vagy kina vagy ausztralia szolval nem tehetsz semmit. Vagy szerencses vagy es elelszol jobbik esetben vagy nem alszol egy percet sem, vegignezed az osszes letezo filmet a repulon minden szinkronnal, meghalgatsz minden radioadot amin adas van, egy betetes tollal es papirgalacsinnal lovoldozod azokat akik alszanak, amikor mindenki a legjobban alszik korulotted elkezdesz kiabalni hogy tuz van a gepen majd teteted magad hogy alszol mikozben korulotted panikolnak....meg meg amit az unalom szul a fejedbe. Barmit tehetsz amivel a rettegesed elnyomod, de egyebkent tenyleg olyan mintha buszoznal.
2017. aug. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Helló!


Annak a valószínűsége, hogy egy gépen bomba legyen, 1000000:1. Ahhoz, hogy egy repülőn két bomba legyen, a valószínűsége 1000000*1000000:1. Csökkentsd a kockázatot:Vigyél magaddal egy bombát. :)

Komolyra fordítva a szót: Beszéld meg egy agykurkásszal. Hátha tud segíteni.

2017. aug. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 dmckayals válasza:

Szerintem itt a tökéletesen összeszedett válasz Neked:

https://www.youtube.com/watch?v=lRrX3gtN3gA&t=336s

Fogadd el, éld meg és lásd be, hogy nem félelmetes!

és amit NE csinálj: Ne gondolj folyamatosan arra, hogy jajjmilesz, jajjmilesz, bajomlessz, lezuhanunk, meghalunk... Mert ha ezt teszed, kiszorítod az összes többi gondolatot a fejedből. Azokat, amik segítenének megnyugodni és belátni, hogy nincs is ebben semmi veszélyes.

2017. aug. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Oszályfőnököm szokta mondogatni: "Nem is értem miért is fél bárki is a repüléstől. Még egy repülő sem maradt fent." Viccet félretéve, valóban az altató lehet a megoldás. Amúgy hova utazol, ha szabad tudni? USA? :) :D Ja, és kitartást az útra! :)
2017. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Nagyfater ***** válasza:
100%

Nyilvánvaló, hogy az ismeretlentől félsz, és attól, hogy nem érted: hogyan maradhat fenn a levegőben egy olyan nehéz tárgy, mint a repülőgép. Én is pontosan így voltam vele az első repülés előtt, közlekedésmérnök létemre... :-)


Ha alkohol nem jöhet szóba, akkor nyugtató, és a biztonság kedvéért Daedalon, hogy elkerüld a félelem miatti hányingert. Mást nem tehetsz, de meglátod, ahogy felszálltál a gépre, megnyugszol, már csak azért is, mert tudomásul veszed, hogy innen már nincs visszaút... :-) Ami még segíteni fog, az a természetes kiváncsiság, az újdonság varázsa, hiszen olyasmi történik veled, amit addig csak filmekben láttál: repülni fogsz! Amikor már fent vagy a gépen, az ottani berendezések - ülés, asztalka, képernyő, stb. - és a légikísérők majd lekötik a figyelmedet. Ha nincs tériszonyod, és van rá lehetőséged, akkor nézz ki az ablakon: tiszta időben csodálatos élményben lesz részed.


Arra ügyelj az utazáskor, hogy amilyen gyakran csak lehet, járkálj egy kicsit, mert az órákig tartó egy helyben ülés miatt trombózis keletkezhet a lábadban!

2017. aug. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én paráztam a repüléstől, aztán mikor először repültem semmi nem volt, igaz akkor sötét volt. Aztán visszafelé nappal és az ablak mellett ültem és mikor kinéztem azt éreztem hogy a semmibe ülők. Na akkor elszédültem, de utána szinte semmi. Majd rájössz hogy a semmitől féltél! :) Édesanyám 60 évesen repült először, na Ő nagyon fosik már 5-6 méter magasan is. Aztán repült és utána csak nevetett hogy milyen jó volt. Persze a nyomáskülönbség nem kellemes, nem mindenkire úgy hat, de azt egy hegyi úton is átéled. A hosszú útra meg altató, nyugtató. Nekem fél évente van kb. kettő olyan eset amikor jól jön. Van mindig, én havertól szereztem be. Beveszem max 15 perc és alvás.
2017. okt. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jól is teszed, ha félsz. Szokták mondani, hogy a statisztikák szerint a repülés a legbiztonságosabb... Csakhogy: egy autó- vagy vonatbalesetet jó eséllyel túlélsz, akár még sértetlenül is, egy repülőszerencsétlenségnél viszont esélyed sincs. Úgyhogy gondold meg, felülsz-e még egyszer repülőre.
2018. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!