Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van hátulütője, hogy ha egy...

Van hátulütője, hogy ha egy amerikai állampolgárhoz ESTA-val mennék hozzá (Fiancé-visa nélkül) simán a 3 hónapos kinnt tartózkodásom alatt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha ezt használnám kiskapuként, mert tudomásom szerint Fiancé-visaval jóval macerásabb, hosszadalmasabb. Elsősorban személyes tapasztalatokat várok.
2017. aug. 30. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Sokan csinálják, csak okosan kell, figyelni a dolgokra.
2017. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

baratnom tapasztalata:

2015 vegen erkezett ESTAval

Sose ment haza, tultartozkodott

Most februarban osszehazasodott egy amerikaival, majd aprilis vegen beadtak a zk kerelmet

A munkavallaloi vizum es a SSN mar megerkezett es valszeg 1-2 heten belul megjon az idopont az interjura

Vagyis ha minden jol megy es meg szeptemberben meglesz az interju, akkor a kerveny beadasatol szamitva 5-6 honapon belul megvan a zk.

Fiancee visaval minimum 1 ev!

Ez mondjuk CA allamban tortenik, mas allamban lehet hogy hosszabb az atfutasi ido (vagy rovidebb?).


Egyebkent ismerek egy csomo masik magyart akik igy csinaltak, csak a baratnome az friss sztori.

2017. aug. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En fiance visaval jottem de ismerek olyat aki estaval jott es megkapta a zk-t. A papirmunka nem veszes de a beutazas mar mas kerdes.

Ha estaval jossz akkor nem mondhatod a hataron h hazasodni jottel mert az esta nem erre valo es nagy esellyel hazakuld hogy a jegyesed kerjen neked k-1 et eloszor. Ha mondod hogy menyasszonyhoz\volegenyhez jossz latogatoba akkor elvileg az okes de feltetelezheti h hazasodni jottel es szinten hazakuld. Ugyan ugynem engednek beha kiderul h hazudsz hogy csak kirandulni jottel.


Tölem csak annyit kerdeztek h mikor lesz az eskuvo mert latta a k-1 et az utlevelembe. Mikor estaval voltam akkor meg folyamatosan kerdezgetett hogy kihez megyek, mennyi idore, honnan ismerem, miota, mivel foglalkozik, en mi el foglalkozok, stb

Amugy nekem a k-1 fel ev alatt meglett es nemvolt maceras

2017. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért az interjún gyanús lehet, hogy pont az ESTA alatt házasodsz össze. Sokszor elég szigorúan veszik az interjút.

3 hónap alatt meg nem tudom miként akarsz eljutni a házasságig valakivel. Nőknek azt mondom még talán van esélyük rá, férfiaknak már annyira nem sok.

21. század van, itthon is tucatjával tudsz ismerkedni neten keresztül (tudom, én is mentem volna ki LA-be egy lányhoz), így már mondhatjátok is azt, hogy már jóval a kiutazásod előtt is ismertétek egymást és kevésbé tudnak belekötni.

2017. szept. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!