Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyenek ezek a helyek?...

Milyenek ezek a helyek? Érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

A párommal 10 éve nem voltunk nyaralni mert erre az útra gyűjtögettünk. Kaliforniába megyünk 8 napra egy körútra. Ezek a helyek tényleg nagyon szépek? Érdemes megnézni?

Universal Studios

Sea World

Calico szellemváros

Grand Canyon

Death Valley

Yosemite Nemzeti Park


2010. máj. 26. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mind szar.

Tényleg ennyire hülye vagy kérdező? De inkább kamu.

2010. máj. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell lehulyézni!Sztem ez egy normális kérdés?Neked ,hogy esne ha lehulyéznének?

Kedves kérdezo!Igaz én még nem voltam az államokban ,de sztem nagyon szép helyek ezek viszont 8 nap kevés lesz.Ki kell hagynotok valamit mert ennyit semmiképpen se tudtok végignézni ,hacsak nem futtában.A nemzeti parkokra már magában az 1 nap kevés.De ti tudjátok.Én nyár végén megyek 1 évre és remélem megtudom majd nézni ezeket a helyeket.:)Kívánok nektek szép és kellemes utat!Ja és majd megírhatnád ,hogy milyen volt:)

2010. máj. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát aki a Grand Canyon-ra megérdezi hogy érdemes e megnézni az hülye.

Mellesleg az nem is Kalifornia.

2010. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: köszönöm szépen! Dolgozni mész ki vagy rokonokhoz? Tudom hogy kevés idő, de ez egy idegenvezetős út, gondolom mivel minden évben szervezik bele fog férni. Remélem nem futásban kell végignézni! =) Az elsőnek meg: te unatkozol otthon? Minek válaszolsz ha csak baromságot tudsz írni, nincs hely a gyogyóba és otthon unatkozol??? Nem Kalifornia tényleg, fúúú!!! =O Az út nagy részét ott töltjük el, a többire meg fakultatív lehet befizetni! Nem mind1 mit írok!? Megkérdezem, mert volt aki azt mondta kicsit sem nagy szám és nem éri meg kifizetni rá a több pluszt pénzt! Érdekelnek a vélemények! Nem tudom mit kell kötekedni. Ilyeneket le kellene tiltani innen!
2010. máj. 26. 16:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, és hülye meg gondolom te vagy ha ilyenek írogatsz!2 diplomám van és nem is itthon élünk hanem Svájcban! Annyira nem vagyok hülye ha itt kapkodnak a munkámért! Amúgy meg van 2 gyerekünk akiknek mindent megadunk, házvételben kell támogatni mind a kettőt, esküvő lesz és inkább ők menjenek nyaralni minden évben többször mint hogy milliókat fizessünk ki (egy bizonyára tényleg fantasztikus útra) kettőnknek a Maldív-szigetekre vagy akár hová.
2010. máj. 26. 16:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Hello!

Ne is torodj az ilyen bunko hozzaszolokkal.Csak az irigyseg beszel beloluk.Én mint au pair megyek ki és nagyon várom:)remélem mihamarabb el tudom intézni a dolgokat.A kirandulasotok biztos nagyon jo lesz..sok sikert kivánok nektek hozzá..:)

2010. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jól hangzik! Sok sikert neked is hozzá! Szerintem biztos nagyon jó lesz!!! =)) Ezt egy internetes oldalon találtad? A kisebb lányomnak nagyon tetszene!
2010. máj. 26. 19:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát koszike remélem igazad lesz.Vannak kulonbozo magyar cegek akik ezzel foglalkoznak pl.ezen az oldalon is olvashatsz rola [link]

Sztem egy nagyon jo lehetoseg es aranylag olcson ,hogy kint tanulhass ,elsajatithatod az angol nyelvet es fokent hogy megismert saját magad es kiismerd a határaidat :)

2010. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!