Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az Orlandoi DisneyWorld-öt...

Az Orlandoi DisneyWorld-öt (Magic Kingdom, Epcot, Disney's Hollywood Studios) be lehet járni egy nap alatt?

Figyelt kérdés

#Orlando #Disneyland #Disney World #Magic Kingdom #Disney's Hollywood Studios
2017. szept. 4. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit szeretnél. Ha mindegyik attrakciót ki szeretnéd próbálni, és nem akarod végigrohanni a parkot akkor nem.

Ha hétvégére hagyod akkor meg tuti nem.

2017. szept. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a Párizsi disneylandböl indulok ki akkor tuti nem. Az Orlandoiban nem jártam, de nagyobb mint a Párizsi. Mi a Párizsiban 3 teljese napot töltöttünk, és a két parkra nem volt elég az idö. Ùgy tudom, hogy Orlandoban is rengeteget kell várni, mi Párizsba egy egy atrakcióra 40 perceket vártunk...
2017. szept. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 D. Brasco ***** válasza:
Egy nap alatt teljesen felejtos
2017. szept. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem. vagyis de, de akkor csak rohanás az egész. Mi szeretünk komótosan nézelődni. Egy-egy attrakcióra volt hogy fél órát is sorban kellett állni, arról nem is beszélve hogy nem tudom hány éves gyerekkel mennétek, de egy 5-6 éves is elfárad kora délutánra, így utána már csak nyűglődik. Én is két-három napot mondanék, inkább hármat.
2017. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jártam néhányszor Orlandóban.

A Disney World hihetetlen méretű és teles tele van lenyűgöző látványosságokkal.

Ha semmire sem ülsz fel, akkor sem tudod bejárni egyetlen nap alatt!

Nem véletlenül vannak belül szállodák, és árulnak hetijegyeket.

2017. szept. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én jártam az Orlandóiban is. Ez a legjobb. Előre meg kell tervezni a látogatásokat mert mindenhol rengeteget kell várni, hogy felülhess az attrakciókra.A sorba állásokkal telik el a legtöbb idő. Epcot Center első sorban felnőtteknek érdekes, A Magic Kingdom a gyerekeké de én is nagyon élveztem. Ottjártamkor MGM studios volt aktuell, Disney Studios szvsz. hasonló lehet. A délutáni felvonulás csodás.Érdemes egy jobb fényképező gépet vinni, a teló cam nem megfelelő. Memória kártya szükséges sok GB-vel!
2017. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ajanlatos az un. "fast pass"-t venni aminek elkerik az arat de soron kivul szallhatsz fel barmire az egez parkban.
2017. szept. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!