Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van köztetek olyan akit már...

Csicsikusz kérdése:

Van köztetek olyan akit már kitoloncoltak az usa- ból?

Figyelt kérdés
Ha igen ,kérem ìrjon, milyen volt amikor elkapták? Mikor ès Hogyan, miket vettek el tõle, zàrolták-e a bankszàmlájàt?, én màr kb 1 ève itt vagyok, de nem is bànnàm ha deportàlnànak,mert undoritòak az itteni emberek. Màsik àllamba utaznèk NY bol Nevadàba. csak a pènzem fèltem nagyon
2017. szept. 10. 14:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Õszintén szolva olyan èrzèsem van h mindenki csak hadovàl aki mondogatja h ezt meg azt az ismerõsét màr elfogtàk és kivitték... èrdekes, olyannal bezzeg mèg nem beszéltem akit tènyleg àt is èlte volna ezt. Sztem kamu ez az egèsz kitoloncolòs ijesztgetès. Ha meg egyszer mègis odajönne hozzàm egy ilyen, tõlem hiàba kèrnènek papirokat ,könnyedèn leràznàm õket
2017. szept. 10. 15:03
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem szeretsz ott lenni, simàn gyere haza. NY-bòl Nevadába utazàssal meg mi a gondod? Sima belföldi ùt, ott senki nem vesz el semmit.
2017. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

"Ha meg egyszer mègis odajönne hozzàm egy ilyen, tõlem hiàba kèrnènek papirokat ,könnyedèn leràznàm õket"


Mindezt egy olyan országban, ahol a rendőrnek intézkedés közben joga van egy félreérthető mozdulat miatt lelőni a delikvenst.


Szerintem nyugodtan költözz ki, mert ilyen ostobákra nincs szükségünk...

2017. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Utald haza a pénzed, valami megbízható személynek. De szerintem ott is megoldható külföldi bankszámla nyitás... Aztán simán gyere haza.
2017. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Kitoloncolni még nem toloncolták ki, de az egyik ismerősömnek 3x kellett költöznie, mert felmerült a gyanú, hogy ellenőrizni fogják a státuszát (illegálisan van kint 10-15 éve).

Azt meg megnézném, hogy miként ráznád le őket. Akik mennek ellenőrizni téged azok is hatósági személyek. Ott meg már 2 lehetőség van: vagy közreműködsz vagy ellenállsz. Nincs olyan opció, hogy nem ellenőrzik a papírjaidat.

2017. szept. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Ha meg egyszer mègis odajönne hozzàm egy ilyen, tõlem hiàba kèrnènek papirokat ,könnyedèn leràznàm õket - hahahahaha, ez marha jooooo, kar hogy nem a humor kategoriaba tetted.


Amugy itt egy jo cikk ami megprobalja leirni milyen is a kitoloncolas. Gondolom megy az angol ha itt elsz az USAban:

[link]

2017. szept. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy haveromat elkaptak a munkahelyen es bevittek a repter mellett egy gyulytobe ahol kb egy hetet volt amig elnteztek a papirjait.Ha van utleveled akkor par nap de ha nincs akkor addig ott vagy meg magyarorszagrol nem kapsz eggyet.Oda be lehetet menni latogatni es nehany dolgot bevinni.Nem vettek el a penzet.Hazarepulesnel vegig kiserte egy marshal magyarorszagig
2017. szept. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!