Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Orlandoi Disney Worldben a...

Orlandoi Disney Worldben a Magic Kingdomot és az Epcotot be lehet járni egy nap alatt?

Figyelt kérdés
Úgy szeretném, hogy az Epcotot délig felszínesen és a Magic Kingdomban időzni többet estig.

2017. okt. 23. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, csak ha végig futod mindkettőt.
2017. okt. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te személyes tapasztalatból mondod?
2017. okt. 23. 14:58
 3/11 anonim ***** válasza:

Voltam párszor Orlandóban.

Természetesen be lehet járni egyetlen nap alatt.

Persze csak akkor, ha nem ülsz fel semmire, és nem állsz meg pihenni!

2017. okt. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, személyes tapasztalatból írtam. A Disney-world látogatása nem egynapos program ha élvezni is akarod az ottlétet.
2017. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az Epcotot csak átfutni szeretném és nem is az egészet csak 2-3 helyet és a Magic Kingdomban szeretnék többet időzni. Vagy ez is felejtős egy nap alatt?
2017. okt. 23. 22:03
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos csak egy napom van Orlandoban, Animal Kingdom és Hollywood studios még kihagyható számomra de Magic Kingdomot és Epcotot szeretném látni.
2017. okt. 23. 22:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Én felnőttként inkább az Epcot Centert választanám.A Magic Kingdom a gyerekek kedvence. Végülis ez a te döntésed.
2017. okt. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért a See World és az Universal sem kutya.
2017. okt. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom, de a SeaWorld engem nem vonz már azért sem mert nem bírom élvezni ahogy szenvednek azok az állatok a ,,börtöneikben". A Universal Studios sem volt soha kedvencem. A Disney az ami nekem a szívem csücske volt mindig. A Sanghajiban már tavaly voltam és imádtam. Tavasszal megyek USAba (Miamiba) családdal és egy napot ,,kaptam" tőlük Disneyre. Na most az Animal Kingdom nem nagyon fogott meg képek és vidik alapján, Hollywood Studios szintén. A Magic Kingdom meg Epcot az amit nagyon szeretnék látni.
2017. okt. 24. 13:19
 10/11 A kérdező kommentje:
Meddig szoknak itt nyitva lenni a parkok? Mert Sanghajban 19:00-kor bezárt.
2017. okt. 24. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!