Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Washington DC tényleg egy...

Washington DC tényleg egy veszélyes város? És ha igen, mennyire veszélyes egy Európai vagy USA átlagos szintjéhez képest?

Figyelt kérdés

2017. nov. 3. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Mint minden városnak, DC-nek is megvannak a veszélyes részei. Ezeket kell kerülni. Amúgy amerikai szinten teljesen átlagos a közbiztonság.
2017. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

18. legveszelyesebb varos az allamokban.

De ez persze nem az egesz varosra ertendo mert vannak veszelyes reszek meg biztonsagosak is.

Felesegem azt mondja o ott nem lakna mert ha megtamadnák usat akkor oda dobnák le az elso bombat :D

DC kornyeken viszont laknek mert biztos van sok munkalehetoseg.

2017. nov. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Feleséged is sokat foglalkoztatott geopolitikával... Az egyetlen igazán ellenséges ország pont, hogy a nyugati partot tudja elérni, nem DC-t...
2017. nov. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én most most voltam AirBnb-ben laktam Washington DC viszonylag rossz környékén. Ott abban a negyedben meg kellett gondolni h ki mész-e éjszaka. A sarki kisbolt (Seven7) előtt mindíg bandázott pár gyanús ember, erőszakosan kértek pénzt, vagy kinyitották neked a bolt ajtaját és mikor kijöttél kértek érte 10$-t. A belváros teljesen biztonságos, ott minden rendben volt!
2017. nov. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tágabb belváros tiszta, biztonságos, nyugis. A külvárosok egy része, háááááááááááát... kevésbé. Sok a gyilkosság (én a Dupont circle körül szálltam meg, s volt hetilap, amiben volt bűnügyi részleg is, ahol utcákra bontva írták mi történt, hogy, stb... számolgattam, hogy 'oh, itt környező 10 utcában jó pár fegyveres rablás meg két halálos, oké :D :D'. De amúgy nem veszélyes város az se, mint amennyire számadatokból kitűnne. Csak ne a külvárosba mászkálj (de nem fogsz ott mászkálni, mert ott semmi nincs)
2017. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!