Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Előreláthatólag 2 év USA,...

Előreláthatólag 2 év USA, jótanács?

Figyelt kérdés

Júniusban úgy fest 2 évre kimegyek. 1 ami biztos.

Tippek akik éltek már kint hosszútávon? Mi az amit vigyek? Ruhákat annyira nem akarok, majd kint veszek.

Mi az ami segített nektek ha honvágyotok volt/van? Bármilyen jótanácsérdekel. 21/N


2017. nov. 19. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
zöldkártyád van?
2017. nov. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak az valaszoljon aki tud is...pls
2017. nov. 19. 19:58
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
zöldkártya nélkül nem mehetsz ki.
2017. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Ruhakat, irataidat. Ezen kivul egy rakas penzt mert szukseged lesz ra.

En most jottem ki, honvagyam nincs de a kezdet nagyon nehez.

Ha nincs jo szakmad akkor nem fogsz olyan jol elni mert sok penzt elvisz a biztositas meg az alberlet es az egyszeru allasok nem fizetnek annyit se h lakast berelj es megelj.

Mire berendezkednel addigra le is telik a 2 ev es nem lesz sok sporolt penzed

2017. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Lakhatas, kaja pipa. Bentlakásos babyszitter leszek. A család is megvan már.

Heti 200 dollár "zsebpénzem" lesz.

Kocsit kapok, a tankolást nem én fizetem. Tehát ez a havi 800 dollárom lesz vásárolgatni.

2017. nov. 19. 21:23
 6/14 anonim válasza:
A biztosítás még ami ott nagyon fontos, egy szerencsétlen esés, kartörés és oda a vagyon felének :(
2017. nov. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
arra azért legyen megoldásod hogy 6 hónap után illegal leszel és most elég durván oldják meg, kitoloncolás ha elkapnak, többet nem utazhatsz be az usa-ba, stb.
2017. nov. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
J1-es vízummal leszek kint, nem leszek illegális...
2017. nov. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
A mondatom eleje lemaradt, szóval én is most megyek ki Decemberben, én csak 1 évre és J1-es vízummal leszek kint. Ezt évvégén majd ott hosszabíthatod meg ha szeretnél maradni a 2. évedre is :)
2017. nov. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

egy megbizhato laptop, hogy az otthoniakkal tudj csetelni

mindenfele gyogyszer, amit most szedsz, abbol 1 evi adag

ha jo fej a korzetid, fel tud irni tobb havi adagot (ha nem szedsz gyogyszert annal jobb;)

koss utasbiztositast!

amikor kijottem volt egy balesetem es nem volt biztositasom es ugy hogy haver orvoshoz mentunk es egy rontgennel meg injekcioval megusztam, igy is tobb100 dollaros szamlat kaptam ho vegen, azt se tudtam hova nyuljak, mibol fizessem :o

szoval balesetbiztositas mindenkepp kell


megvan melyik allamba mesz?

guglizz ra az allam DMV-jere, es toltsd le a Driver Handbook-ot es tanulmanyozd, ha itt akarsz vezetni, ez a minimum, hogy ismered a szabalyokat, mert vannak elteresek a hazai szokasoktol

pl. nagyon sok allamban szabalyos a piros lampanal a jobbra kanyarodas, es ha nem tudsz errol akkor meglepodsz, mikor a mogotted levo ledudalja a hajad, hogy miert nem kanyarodsz mar :D

2017. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!