Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Előreláthatólag 2 év USA,...

Előreláthatólag 2 év USA, jótanács?

Figyelt kérdés

Júniusban úgy fest 2 évre kimegyek. 1 ami biztos.

Tippek akik éltek már kint hosszútávon? Mi az amit vigyek? Ruhákat annyira nem akarok, majd kint veszek.

Mi az ami segített nektek ha honvágyotok volt/van? Bármilyen jótanácsérdekel. 21/N


2017. nov. 19. 18:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
A biztositast is fizeti a család? Mert ha zsebpenzbőlkell fizetni akkor rögtön 100 dollar (allamtol fugg) uszott havonta mert ha nincs sajat biztositasod akkor nem vezethetsz autot, hiaba adnak egy autot amire valaki kotott biztositast.
2017. nov. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Anno en is au pairkent jottem ki ( itt talaltam meg a parom es maradtam)biztos, hogy nem kell semmit fizetni. Mar nem emlekszem, hogy volt, de nem kell semmi ilyesmire szamitani.
2017. nov. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Zöldkártya nélkül neki se indulj mert 90 nap max 6 hónap után jönnek a bajok ( lejár az ESTA,hosszabított vízum)


Egy rakat Pénz kell még

külföldiként a Biztosítás DRÁGA!

Kocsid a Neveden lehet de Biztosításod a DMVnél nem lehet sajna :/


Nekem Kint Sose Volt honvágyam pedig sokszor repültem ki keresztanyumhoz Los Angelesbe Hónapokra(Egyedül laktam!)


Havi nekem Kb 1000-1500Dollár kellet a Normális Életvitelhez!(néha 2000 is)


Ezt Vedd tanácsul ! Nekem úgy tellett ennyibe minden,hogy én Állampolgár vagyok!


17/F

összesen 4,5 Évet Éltem eddig kint Érettségi Után végleg kiköltözök!


Bármi kérdésed van írj nyugodtan PM-et :)

-C

2017. nov. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Kocsid a Neveden lehet de Biztosításod a DMVnél nem lehet sajna :/" - tevedsz


Biztositast nem a DMV-nel kot az ember, hanem biztositonal. A DMV nem foglalkozik biztositasokkal, a DMV allami hivatal, amelyik a jogositvanyokat es forgalmi engedelyeket intezi.


Kulfoldiek is kothetnek kotelezo autobiztositast, termeszetesen sokkal dragabb lesz mint helyieknek, de lehetseges. Megcsak nem is kell elmenni sehova, telefonon, bankkartyaval mindent el lehet intezni.


Tovabba a kerdezonek nem kell sajat autobiztositas. A csaladnal fog lakni, a csaladi autot fogja vezetni, a csalad felhivja a biztositot es rateszik a kocsi biztositasara a kerdezot, mint extra sofor. Nem fog penzbe kerulni. Legalabbis amelyik allamban en elek ott nem ker erte penzt a biztosito.

2017. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!