Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mit jelent, hogy "éjszakánként...

Mit jelent, hogy "éjszakánként 50 amerikai dollár biztonsági letét fizetendő" (a hotel részére)?

Figyelt kérdés

Egy Vegas-i hotelben tervezünk megszállni, és ezt írta a Booking.com-ról jövő email: Éjszakánként 50 amerikai dollár (USD) biztonsági letét fizetendő." 4 éjszakát leszünk, ez azt jelenti, hogy 200$-nak kellene rajta lenni a kártyán? Ezt az összeget vissza fogjuk kapni? Előre vonják le vajon? Ugyanis nekem most visszautasították a kártyám, mert nem volt rajta elég fedezet.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. febr. 10. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti igen
2018. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az még nem is sok, máshol Vegasban 200 dollárt kell letenni éjszakánként. Ezzel nem vonnak le pénzt, csak foglalják. Ha nincs semmi gond kijelentkezéskor, a foglalást leveszik automatikusan.
2018. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Visszakapod ha nem csinaltal kart a szobadban. De viszont, hogy akarsz utazni ha nincs fedezet a kartyadon?
2018. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

P.S. Persze nem keszpenzben adjak vissza, hanem bankodon keresztul. Ez el tud tartani egy ket hetig, de visszakapod.

Ez a biztonsagi lelet, peldaul arra valo ha kart csinaltal a szobaban, loptal valamit, vagy szobai telefont hasznaltal kulso hivasra (az nincs benne a szoba araban, es draga)

Feltetelezem hogy hitelkartyaval akarsz fizetni.

2018. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tehát akkor mind a 200$-nak rajta kellene lennie a kártyán, ami a letét vagy csak a kb. 8000 forint amit előre kell fizetni?


Mert akkor ezt elnéztem, ugyanis azzal a kárytámmal akartam fizetni, amit még tavaly nyáron kaptam Amerikában a munkaadómtól, mert ez egy VISA (Cliq nevű szolgáltatónál) és sajnos ami itthon van nekem Maestro, azt nem fogadja el a hotel. Ennyi pénzt viszont nem tudok rakni rá, mert elég drága lenne a tranzakciós díj, és nem is biztos, hogy lehet rá utalni, nem láttam ilyen opciót a weblapjukon.

De akkor megoldom majd valahogy, köszönöm az infókat!

2018. febr. 11. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!