Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair biztonsági öv hossza?

Ryanair biztonsági öv hossza?

Figyelt kérdés
Milyen nagy csípőméretet ér körbe a ryanair biztonsági öve? (Normális válaszokat várok)
2017. nov. 15. 00:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Standard méret mint minden cégnèl. Ha nem elég a hossz, kèrhetsz hosszabbìtòt.
2017. nov. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
120 kilós embernek jó az öv..
2017. nov. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Örülhetnek a szomszéd utasok!
2017. nov. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3as hogy te mekkora egy tapló vagy...
2017. nov. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ma 05:42

Miért vagy tuskó? 120 kilós ember már nem utazhat? Én vagyok a szomszédja, és mindig 2 üléses a hely. Engem nem zavar , akkor téged miért?

2017. nov. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy azt sem tudja miről van szó de valahogy kötelezőnek érzi hogy beszóljon, nem baj, sajnálom őt amiért ilyen nyomorult a lelki világa, csak ennyi telik tőle.
2017. nov. 16. 10:38
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

> Standard méret mint minden cégnèl


Cégenként és géptípusonként változik az öv hossza, nincs rá szabvány.


135-140 kilós emberek írják a fórumokon, hogy éppen be tudták a Ryanair övét csatolni. Viszont seatbelt extender mindenhol van. Az előfordulhat, hogy csak a demó után kapod meg, mert azzal demonstrálják, hogy kell becsatolni magad.

2017. nov. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

"Engem nem zavar, akkor téged miért?"


Azt ugye megérted, hogy egy anoním oldalon nem konkrétan ellened, hanem csak általánosságban fogalmaz az ember.

Amúgy van saját élményem, és volt szerencsém hosszú órákat szorongani, egy túlsúlyos, izzadó hölgy mellett, aki a szagát kókusz spray-vel próbálta közömbösíteni, amitől meg hányingere támadt még a mögötte ülőknek is.

Én nem vagyok a rokona, hogy el kelljen viseljem ha egy túlsúlyos utas átfolyik az én térfelemre, amiért amúgy pont ugyanannyi fizettem mint ő.

Nem véletlen, hogy kulturáltabb járatokon megvetetik a dupla ülést.

Aki lepontozott -nem mintha érdekelne- üljön majd legközelebb túlsúlyosok mellé vagy közé!

[link]

[link]

2017. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Vagy menjél te kulturáltabb járattal, vegyél business vagy valami tágasabb és jobb helyet kínáló jegyet, esetleg képzeld magad az ő helyébe, hidd el nekik se kellemes, hogy egy adag undorral fogadják őket.
2017. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Két ülést venni nem rossz ötlet főleg mert Ryanairen nem drága.


No de azért legyünk kérem toleránsak. [link]

2017. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!