Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikába akarok menni,...

Amerikába akarok menni, pontosabban Hollywoodba, hogy színésznő lehessek. Megvalósítható ez úgy, ahogy gondoltam?

Figyelt kérdés
Szóval amikor leérettségizek, utána beiratkozom egy amerikai színészképzőbe. Utána lesz 12 hónapom, hogy befussak és ügynököt szerezzek meg annyi szerepet, hogy kérhessek 3 éves vízumot. Igazából az egyetlen aggodalmam, hogy 12 hónap alatt tudok-e annyira híres lenni, hogy a híreseknek járó vízumot megkapjam. Mi a véleményetek?

2018. febr. 19. 20:05
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:

Jó, akkor kicsit részletesebben kifejtem az ötletemet, mert szerintem az a baj, hogy nem voltam elég konkrét.

Szóval a New York Film Academy 1 éves kurzusát néztem ki, lehet online is jelentkezni rá, 2 monológ kell meg 1 TOEFL teszt. Itt tanult Labancz Lilla is.

Az iskola ad F-1 tanulóvízumot. Mivel a képzés hosszabb, mint 9 hónap, ezért utána lehet jelentkezni 1 év gyakorlatra (OPT).

Amíg kijutok, addig a színészet üzleti részével is foglalkozni akarok, mert csak 12 hónapom lesz arra, hogy letegyek annyit az asztalra, hogy megkapjam a munkavállalói vízumot.

Az anyagi részét meg tudom oldani, az nem probléma (és még amúgy is van rá egy csomó időm).

2018. febr. 19. 20:46
 12/50 anonim ***** válasza:
62%
Mivel tudsz gyerekként 40-50 milliót keresni? Avass be kérlek. Mert gondolom 15 évesnél több nem vagy.
2018. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
77%

lesz 12 hónapom arra, hogy befussak,és híres leszek, és kapok hírességeknek járó vízumot.


anyám.

2018. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
73%

"Az iskola ad F-1 tanulóvízumot"

Egy iskola sem ad semmilyen vízumot. Az iskolára hivatkozva kérvényezheted, aztán vagy megadják vagy nem. Na már ismerve a jelen helyzetet biztos lehetsz benne hogy nem. De most akkor New Yorkban vagy hollywoodban akarsz befutni? Mert azért kicsit izgalmas lesz naponta ide oda röpködni.

2018. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

#13, 13 éves vagyok. A családom elsős korom óta rak félre pénzt a taníttatásomra egy bankszámlán, már most elég szép összeg van rajta.


#14, jó, kicsit hülyén fogalmaztam, a vízumtípushoz nem kell feltétlenül híresnek lenni, de azért annak látszódnia kell, hogy vagy valaki, vagy legalábbis leszel. Egy szlovén YouTuber csaj is pont ezt csinálta másik iskolával, ő most fogja beadni a vízumkérelmét.


#15, ha tudom bizonyítani, hogy felvettek és van annyi pénzem, hogy el tudom tartani magamat, miért ne adnák meg a vízumot?

2018. febr. 19. 21:00
 16/50 anonim ***** válasza:
72%
tudod te mennyi 50 millió? Mert hacsak nem évi 5 milliót raknak neked félre, tehát havi majdnem százezret, akkor nem sok esélyed van rá.
2018. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
90%
Ráadásul hollywoodba évente több tízezer feltörekvő színésznőcske érkezik, és ebből kb 5 fut be ténylegesen.
2018. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
74%

Labancz Lilla, most komolyan? Hallottad már beszélni azt a nőt? A többit nem is említve.

Maradjunk a realitás talaján. Tükörbe tudnál nézni azután, hogy mondjuk a szüleid évtizedek kemény munkájával összespórolt pénzét kivágtad az ablakon? Beszélsz angolul? Tanultál valaha drámát? Vannak kapcsolataid? Egyáltalán mondta már neked valaki hogy tehetséges vagy? Utána olvastál valaha? Hány száz/ezer lány fordul meg naponta a színészi karriert hajszolva, majd ragad le egy koszos bár rúdján pörögve. 'Én leszek a kivétel'. Mindenki ezt képzeli. Van-e rá esély? Van, mindenre van. Keress valami normális szakmát. Tudod hányan dolgoznak több műszakban azért hogy a saját tandíjukat, diákhitelt ki tudják fizetni? Neked megadott a lehetőség, hogy a szüleid támogassanak. Használd értelmesen.

2018. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim válasza:
34%

Azt hiszem tenyleg a magyar a vilag legdepressziosabb, legnegativabb nepe, a rekord pesszimista valaszok remekul igazoljak ezt.


Eddig egy kommentar nem jott ami csak egy reszet is a kerdezo feltetelezesenek akar kicsiben is tamogatna


Miert lenne lehetetlen hogy egy ma 13 eves a kovetkezo 10 evben tenyleg beharcolja magat Hollywoodba ? A ma sikeresnek elfogadott szinesznok sem eleve hiresen kezdtek.


Ez a vitrilosan szarkasztikus cinizmus meg ugy latszik nemzeti sport lett otthon

2018. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy kivágnám a szüleim pénzét az ablakon csak azért, mert olyasmire költöm, ami érdekel. Járok színjátszóba, tanulom a szakmát, érzem, hogy ez az én utam.

Tudom, hogy hihetetlenül szerencsésnek kell lennem, hogy dolgozhassak kint. Ha nem próbálom meg, akkor 0 esélyem van. Ha megpróbálom, akkor legalább egy nagyon pici lesz. Az se sok, de a 0-nál több.

2018. febr. 19. 21:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!