Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » 16 éves gyerek mehet felügyele...

16 éves gyerek mehet felügyelet/kísérő nélkül az USA-ba?

Figyelt kérdés

Úgy tudom hogy egy nyilatkozatot kell írni hogy miért és meddig lesz ott stb.

Nem igazán beszéli a nyelvet (nyelvtanulás céljából menne ki)

Kb milyen típusú nyilatkozatot írjak/mi legyen benne hogy ne legyen semmi probléma?

További tudnivalók?

Köszönöm a válaszokat!



2018. ápr. 8. 23:21
 1/2 anonim válasza:

Szia,én meg 16 sem voltam mikor először mentem és csak annyi kellett,hogy anyum irt egy levelet,hogy milyen okból megyek hol lakom, és h o engedélyezte az utazást meg apukám is(utlevelszamokat ilyeneket írjatok bele mindenkepp szüleid okmanyainak számát is) plusz írja ala két tanú és annyi szerintem elég. És persze legyen formális a levél:)

Az a baj h a vízumrol nem tudok mit mondani h mennyire kötnek beled ha fiatal vagy nem beszelsz jól, ilyenek ,mert én állampolgár vagyok és külön sorba mennek az atvizsgálásnál azok akik vizumosak és külön az állampolgárok...

2018. ápr. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Utánna fogok nézni!

2018. ápr. 11. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!