Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha az USA-ba akarok költözni...

Ha az USA-ba akarok költözni milyen papírokra van szükségem és mit kell tennem értük? Tippek, hogy fogjak neki a kiköltözésnek?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy egyesekben nagy most a beszólogatási vágy de légyszi csak azok írjanak akiknek van tapasztalatuk a kiköltözés témával kapcsolatban vagy jártasak benne.
2018. ápr. 16. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Munkvállalási vizum vagy zöldkártya.


NEM fogsz kijutni, nyugodj meg.

2018. ápr. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 D. Brasco ***** válasza:
51%

Ennyire életképtelenül te mégis minek akarsz a tengeren túlra menni?!?

Tekintve hogy az egesz eszak amerika topicban gyakorlatilag a kerdesek 99% ez,hogy "hogyan tudnék kijutni" de neked még ennyire sem sikerült rákeresni.......pedig alsó hangon ezer ilyen A-tól Z-ig megvalaszolt kerdest talaltal volna!

És még mielőtt elkezdődne a azokásos minek kell beszólni es miert nem adsz rendes valaszt,szeretném közölni hogy ez nem beszólás!Ezek tények!

2018. ápr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Kapásból, hogyha nem tudod értelmezni a hivatalos amerikai oldalt erről, akkor nem üti meg azt a mércét az angolod, amivel megkapnál bármilyen legális munkát. Illegális létet meg felejtsd el, arra nem voltál hajlandó, hogy visszaolvas, akkor semmi esélyed felvenni a versenyt a mexikóiakkal.
2018. ápr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!

Én tegnap elolvastam már a létező összes ilyen kérdést (annyira nincs sok mint ahogy mondod utolsó) és annyira nem is voltak részletesek,bár sok mindent megtudtam vízumról stb. Nem eleget és főként jól jönne néhány személyes tapasztalat. Ennek fényében írtam ki ezt a kérdést, persze mivel előrelátó vagyok írtam nektek is egy-két sort a kérdésleírásban. Látom nem tudtok olvasni. Továbbra is várom a hasznos válaszokat. Adok érte zöld pacsit.

2018. ápr. 17. 10:09
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Én meg leírom megint: ha a hivatalos oldalon nem találsz meg a kérdéseidre bármit, akkor azt jelenti olyan szinten van az angolod, ami nélkül esélytelen lenne kiköltözve bármilyen munkát találnod.
2018. ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 D. Brasco ***** válasza:
0%

Aha...nincs elég ilyen kerdes....... Gondolom még most is lusta voltal hogy beirj 2 szot a keresobe,hogy amerika kiköltözés.....

De amugy pont ugy van ahogy elottemnirjak...ha a hivatalos amcsi oldalt sem sikerult megtalalnod ,vagy nem erted amimoda van leirva tulajdonképpen még ábrándoznod is felesleges errol az egeszrol....

2018. ápr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

15 eve elek az USAban es kb. 5 eve gyakorizok. Ha nem valaszoltam meg USA temaban mar legalabb 100 kerdest, akkor egyet sem. Tenyleg keress vissza, de nyugodtan menj vissza eveket, mert a korulmenyek, ami a kijutast illeti, nem valtoztak.

"hogyan fogjak neki a kikoltozesnek" ebbol azt lehet leszurni, hogy fogalmad sincs, hogyan lehet ide kijutni. Szerintem ezert estek a torkodnak a tobbiek.


Ki lehet jonni estaval es korulnezni. Kezdesnek mindig ezt javaslom. Nem egy, nem ket magyart ismerek szemelyesen, akik kijottek, hogy majd itt szerencset probalnak es 6 honap / 1 ev utan hazamentek, mert nekik ez nem jott be. Ha csak otthonrol abrandozol de meg eletedben egy percet nem toltottel itt kint, akkor nem tudhatod, hogy szeretni fogod vagy sem, mert amit a mediabol tapasztalsz, az teljesen mas mint a valosag.


Ha kijossz estaval, akkor keress helyi magyarokat es baratkozz, deritsd ki ok hogy jutottak ki. Tevhittel ellentetben nagyon sok segitokesz magyar van. Lehet hogy tudnak tippeket, otleteket adni.


Legalis uton kijutni, biztos olvastad, de csak munkavizummal/tanulovizummal lehet. Hogy azt hogy tudod megszerezni, annak szinten utana tudsz nezni. Ha maradni akarsz vegleg, ahhoz meg zoldkartya kell. Azt se osztjak a sarki fuszeresnel.


Igazabol ami papirra neked a kezdeshez szukseged lesz az utlevel, esta, meg egy valag penz.

2018. ápr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt kéne már felfogni hogy az USA nem az EU. Ez nem így megy hogy felülök a repcsire szerencsét próbálok és de jó lesz. Pláne jelentéktelen végzettséggel.
2018. ápr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

26-28 éves (cégenként más) korig mehetsz aupairnek. Te döntöd el, hogy 1 vagy 2évre keresel családot. Ha itt vagy akkor még tanulói vagy valamilyen vízummal simán kint tudsz maradni. Én is aupairként jöttem kint annó, aztán tanulói vízum, itt lett párom és végül házasság útján maradtam kint.

2018. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Figyelj! Keress interneten egy amerikai barátnőt/barátot érdd el h beléd szeressen. Menj ki az államokba, 3 hónap alatt vegyen el/vedd el, majd kapsz papírt, zöld kártyát és aztán néhány év/hónap múlva válj el. Tádááá :D Kicsit lelketlen dolog de olyan megoldás ha bármire képes vagy a célod érdekében :)
2018. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!