Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha az Egyesült Államokba a...

Ha az Egyesült Államokba a vízum nélküli kedvezményekkel akarok kimenni akkor tudok bankkártyát csináltatni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 5. 15:24
 1/8 A kérdező kommentje:

na és még telefonszámot is kaphatok?

Válaszotokat köszönöm

2017. febr. 5. 15:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi?
2017. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

vízum nélküli kedvezmények - tessek?


ESTA-ra gondolsz?


Turistak is tudnak bankszamlat nyitni.

Lehet telefont is vasarolni. Termeszetesen csak olyat, ami havidijas, illetve feltoltokartyas.


2 eves husegnyilatkozatot turistak nem irhatnak ala, ugyhogy az akcios legujabb ajfont NEM fogjak odaadni, ne is almodj rola.

2017. febr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha az USÁ-ban akarsz bankszámlát nyitni turistanként akkor készülj fel arra, hogy jó pár bankfiók ki fog rúgni azzal, hogy szerintük a törvény SSN-t ír elő. Ez speciel nem igaz. Csak személyesen fog menni. Legyen veled útlevél, valami ami igazolja, hogy Magyarországon hol laksz, bankszámla, vízszámla, efféle. Kevés készpénz amit letétben hagysz, hogy meg tudd nyitni a számlát. Capital One, BMO Harris nagyvárosokban esélyesebb.
2017. febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

oh köszönöm, egy távoli terv része az amerikai utazás, ezért fogalmaztam így hogy "vízum nélküli kedvezmény"

KÖSZÖNÖM

2017. febr. 8. 11:47
 6/8 anonim ***** válasza:
4. vagyok: Szóval otthon ülsz, bámulsz ki az ablakon és arról álmodozol, hogy az USÁ-ban fogsz illegális dolgozni? Jól hangzik. Elég felesleges tagadni, mi okod lenne erre egyébként? Én Kanadában élek, nekem azért kell az amerikai bankszámla, kártya, mert ha jegyet akarok bármire venni a határ túloldalán, az nem megy máshogy, se Ticketmaster se Fandango nem fogad el csak amerikai kártyát. Fogadjunk, hogy nem te színház vagy mozijegyet akarsz venni.
2017. febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mibe fogadjunk hogy igazad van, csak az az álmodozásos rész a szövegedben nem esett annyira jól és nem csak illegális módon lehet meggazdagodni. De nagyon is köszönöm a válaszod, válaszaitok és hálás lennék ha megválaszoljátok a felmerülő kérdéseim.
2017. febr. 11. 13:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen tudsz bakszámlát/kártyát csináltatni.

Én anno amíg feketén voltam kint a BOA-nal csinaltattam kártyát, előszőr online próbáltam, de SSN hiányában irták,hogy menjek be a bankba.

Bent már minden probléma nélkül egy útlevéllel sikerült megcsináltatni.


Telefon előfizetést szintén tudsz SSN nélkül.


De a legegyszerűbb ha veszel egy független készüléket, majd a walmartba veszel valamilyen feltöltőkártyás SIM-et

2017. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!