Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan lehetséges kijutni...

Krisz0409 kérdése:

Hogyan lehetséges kijutni Kanadába?

Figyelt kérdés
Tudnátok módszereket mondani amivel ez megoldható?Angol nyelvet folyékonyan beszélem azzal nem lenne problémám mire mennék ki tanulnék franciát is mivel úgy tudom az sem árt oda.Próbáltam utána olvasni,hogy hogyan lehetséges meg,hogy mi kell hozzá de nem sikerül nagyon sok dolgot találnom róla esetleg van itt olyan aki már kinn él és tudja hogyan lehetne kijutni,végleg ott élni?Mennyi pénzzel kellene nekivágni?

2018. máj. 24. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Pontrendszer van. Ha tényleg olyan jól tudsz angolul, mint állítod, akkor simán utánanézhetsz.

Azok alapján, amiket elmondtál, nem sok pontod van egyelőre...

2018. máj. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2018. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
0%
Ha a hivatalos oldalt ahova le van írva mi merre háNy méter....szóval ha azt nem talaltad meg már az eleve sokat mondó.....ha meg nem értetted mi van oda írva,akkor meg nincs is miről beszélni!
2018. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nem nagyon jártam még utána csak érdekelne majd később egyenlőre 19 évesen még tanulok nem mostani projekt gondoltam megkérdezem.
2018. máj. 24. 23:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Magas iskolai végzettség vagy hiányszakma, angol és/vagy francia nyelvvizsga (minél magasabb szintű), illetve kanadai cég munkaajánlata sem árt. Mi 3 éve jöttünk, ki, 4,5 éve adtuk be a jelentkezést, de már azóta is változtak a feltételek és a rendszer. Mi Provincial Nominee-val jöttünk, de lehet Express Entry-vel vagy simán csak Work Visa-val, de ehhez kell kanadai munkáltató.
2018. máj. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!