Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Valaki volt mostanában kocsiva...

Pasztor J. kérdése:

Valaki volt mostanában kocsival, nem repülővel Canadából-USAban vagy fordítva?

Figyelt kérdés
2018. jún. 4. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nap mint nap emberek százezrei közlekednek így.
2018. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, ennyi eszem nekem is van Azt viszont látom, hogy neked nincs mivel azt gondoltad, hogy erre a válaszra vártam!
2018. jún. 4. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltam. Reggel átmentünk Amerikából Kanadába, este meg vissza. Pont tegnap volt egy éve, így nem tudom, hogy “mostanában” volt-e.
2018. jún. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MT71 válasza:
Derby line határátkelőnél léptünk át megnéztük Québecet ill. két hét múlva Niagara Falls átkelőnél a hídon. Kifele semmi gond a Canadai határőrökkel, befele az amcsik kérdezgettek de ők sem igazán görcsöltek estát sem kérték gondolom látták ,hogy Amcsiból léptünk ki és nem foglalkoztak velünk. Sokkal egyszerűbb gyorsabb mintha reptéren akarnál belépni.
2018. jún. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!