Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen Los Angeles egy cseredi...

Milyen Los Angeles egy cserediáknak? Milyen az USA egy cserediáknak?

Figyelt kérdés
Kéttannyelvű gimnáziumba járok, és felmerült, hogy egy évre kimennék külföldre nyelvet tanulni. Én mindenképp az USA-ba szeretnék menni, leginkább Los Angeles szimpatikus, de szeretném ha leírnátok a tapasztalaitok mind LA-ről, és a többi amerikai városról, mielőtt véglegesen döntenék. Köszönöm a segítséget.
2010. jún. 17. 10:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát fogadócsaládhoz kerül, akinek kötelessége lesz gondoskodnia a diák ellátásáról és fuvarozásáról.. 16 éves szegény, nem hagyják magára!!!


Amúgy ilyenre egyedül lehet menni.. Egy családhoz két ugyanolyan anyanyelvű diák nem kerülhet!

2010. jún. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap 22:52 vagyok.


Ott éltem életem első 18 évét.

2010. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
87%

Florida:

Én 23 voltam és az agrár tudományi egyetemen keresztül volt intézve.

Egy kertészetben dolgoztam.


Amúgy 21 év alatt sajna elég gáz hogy se pia, se (bizonyos) bulik. :)

2010. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%

én tavaly mentem ki egy tanévre LA-be és a belvárosba voltunk elhelyezve, hétvégenként pedig a fogadócsaládunk rengeteg szép helyre vitt el, mint pl Long Beach vagy Malibu stb. én a barátnőmmel mentem, ezért is mertem belevágni, mert nem egyedűl voltam.

rengeteg pénzbe kerül, de én nem bántam meg. életem egyik legszebb 1 éve volt. ha van rá pénzed szerintem mindenféleképp vágj bele. ;)

16/L

2010. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!