Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyibbe kerül egy new...

Mennyibbe kerül egy new york-philadelphia-washington-atlanta-miami út?

Figyelt kérdés
Tervezünk 1-2 éven belül amerikába menni, mennyibe kerül a egy ilyen fenti út ha minden látványosságot meg szeretnénk nézni? Írom a részleteket: 5 felnőtt menne new york:5 nap,(philadelphia csak egy város nézés) washington 3 nap+ miami 2 nap mennyi lenne ez eggyüt a látványosságokkal,metróbérlettel,repjeggyel,szállással,

2018. aug. 16. 20:53
 1/9 A kérdező kommentje:
+atlanta egy akvárium nézés is
2018. aug. 16. 20:54
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

$13429.50

a kajat nem szamoltam bocsi mert nemtom mit akartok enni

2018. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát inkább főznék és max 1 napi pizza
2018. aug. 16. 21:56
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
2.5 millo kb
2018. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudsz fozni - ha igen, akkor elmegy a fel napod azzal, hogy vasarolsz-fozol-mosogatsz. Ennyi erovel maradj ott ahol vagy.

A 2. valaszolo egesz jo arat irt, en meg hozzatennek egy ezrest a belepojegyekre, ot felnottnek lehet, hogy meg keves is, fugg, miket akartok latni. Ja, es ennyi penzbol putri motelekben fogtok lakni, tarsberlokkel (agyipoloska, csotanyok, stb)

Metroberleten jot nevettem, elkepzeltem, hogy majd akkor jottok, amikor lesz metro Miamiban :D

2018. aug. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 D. Brasco ***** válasza:
54%

Azt nem is minősitenem hogy egy saccperkábé költségvetést is lusta vagy késziteni.hanem csinaljuk meg mi..........

Egyebkent amit irsz eleve baromsag mert az osszes latnivalot ugysem fogod tudni megnezni,foleg nem ilyen 1-2napos varoslatogatas alkalmaval......10 nap miatt teljesen felesleges oda meg ennyit utazni

2018. aug. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 readymix ***** válasza:
78%
10 napra, ha jól számoltam, nem érdemes átrepülni. Min. 3 hét. A költségek széles intervallumban mozognak az igényeidtől függően kivéve a fixköltségeket pl. repjegyek, autóbérlés. Érdemes szakaszos repjegyet venni kivéve, ha jól láttam a célpontokat NY-Washington DC (busz v. Amtrak). Van bedbugs, de mi sehol nem találkoztunk bogarakkal. A tervezésben talán segíthet az oldalam, rendszeresen frissítem, de rengeteg USA-oldal van. [link]
2018. aug. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Repjegy per fő 80k és 2.5 millió között. Szállás 10 napra per fő 10k és 10 millió között. Kaja naponta 3k és 100k között.


Remélem érted, hogy teljesen nonszensz így a kérdés, de ez a kisebb baj. Az itinered igazán értelmetlen. 10 nap New England-re elég lehet, ha tényleg csak a fő látványosságokat akarjátok megnézni, de 2 napra elmenni Floridába halál értelmetlen. Oda kell repülni meg onnan lenne a hazaút, így a cca 40 órából 10 órát reptéren, transzferbuszon meg repülőn töltötök. Egy burgerre meg egy 3 órás strandolásra elmenni Miamiba csak annyira jó, hogy elmondhatjátok magatokról, hogy voltatok, meg lehet csinálni egy félig kamu profilképet.


Amúgy az USA nem feltétlenül extrém drága, a legdrágább európai országoknál mindenképp olcsóbb, de a távolságok egészen más léptékűek, az egész országra kell vagy fél év.

2018. aug. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

10 napra minek mennél?


Abból 3 nap a jetlag, és marad 5-6 napod nézni bármit is.


Mi idén megyünk, 3 hétre, ami már értelmes időtartam, mert nem kell rohanni, hanem van időnk mindenre, amit szeretnénk.

2018. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!