Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » ESTA-val így lehet-e probléma?

ESTA-val így lehet-e probléma?

Figyelt kérdés

2017. júliusában voltam az Államokban, előtte, április körül igényeltem ESTA-t. Januárban megint megyek ki. Az ESTA-ban a fogadó címe viszont egy texasi barátnőm nevére van írva, akit idén nem fogok tudni meglátogatni, és az USA egy teljesen másik pontjára fogok most repülni (szóval le lehet vágni, hogy Texasba most nem megyek). Ebbe beleköthetnek?


(Más adat nem változott, tanulói jogviszony, vissza repjegy van.)



2018. okt. 22. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, beleköthetnek...
2018. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Abba is belekothetnek, igen, es abba is, hogy aprilisban lejar az estad, de januarban kimesz (lehet, hogy nem lesz meg a 90 napod a lejarat elott, fugg a napoktol, de a belepeskor senki sem fogja az ujjan szamolgatni, hogy hany nap van meg az estadbol, csak siman visszaforditanak.
2018. okt. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindkettőtöknek! Írtam a hivatalos oldalnak is, gondolom, nekik is hasonló válaszuk lesz, akkor valószínűleg újítás lesz belőle.
2018. okt. 24. 19:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Nem kötnek bele. Az ESTA 2 évig érvényes. Irreális, hogy mindig ugyanoda menj vissza. Én négyszer voltam a 2 éven belül, mindig máshol, sose volt ebből gond.
2018. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Steve G. Paul ***** válasza:
Módosítani kell online a címet az új belépéshez. De jobban jársz az újjal ha már nem sokáig jó.
2018. dec. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell módosítani. Hülyeségterjesztés nagyon megy ;)
2018. dec. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Steve G. Paul ***** válasza:

Jogos. Nem KELL (kotelezo). Hanem lehet updatelni.


Aztán majd ha nem updateled, akkor a kedves bevándorlási hivatalnok megkérdezni, hogy ugyanmár miért van NY-i cím amikor CA-ba érkezel.

Aztán vagy beenged vagy nem.

2018. dec. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Steve G. Paul ***** válasza:

Ez csak egy bevándorlási fórumról idézet, de erre utaltam:

>>>

I know a Norwegian who was detained in secondary twice for failing to update his address.

As such, while it's not required, you should update it as soon as you know the new address

2018. dec. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én 4x voltam, sose updateltem, és senkit nem érdekelt, gond nélkül beengedtek. Összeesküvés elméletek gyártása nagyon megy.
2018. dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Steve G. Paul ***** válasza:
A helyes kérdés az, hogy miért NE updatelje? Ártani biztos nem árt és a rettenetes 3 perc munka is belefér (remélem).
2019. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!