Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Megéri kiköltözni az A. E. Á....

Megéri kiköltözni az A. E. Á. -ba?

Figyelt kérdés
Jelenleg 16 éves lány vagyok, de érdekelne, hogy a jövőben milyen egyetemet végezhetnék, amivel viszonylag jó munkát kereshetek úgy Romániában, mint az államokban? A tanulással jól állok, mindenhez értek egy-egy kicsit, a jegyeim is jók.

2018. dec. 1. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyet, mert egyetemre csak ugy iratkozhatsz be ha alairsz egy papirt hogy nem mesz ki kulfoldre dolgozni.
2018. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Romaniat nem tudom de Magyarorszagon alairatnak egy papirt hogy ha X even belul kulfoldre mesz dolgozni akkor a tanadijat vissza kell fizetni.

Ha valami nagyon jo szakon tanulsz amivel lenne eselyed az allamokban akkor az nagyon draga lesz.

Szerintem csak akkor eri meg kikoltozni ha nagyon jo allast kapsz ami nem egyszeru.

2018. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ösztöndíj nem játszik első körben,m hogy megnézd mi a helyzet? Miért kell végletekben gondolkodni? Külföldön baromira más az élet, és ilyen fiatalon magyar szemlélettel még nem tudod mi van máshol..
2018. dec. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi az az A. E. Á. ?
2018. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az Amerikai Egyesült Államok akar lenni, de úgy is értelmezheted, kérdező, hogy Az Elérhetetlen Álmok.
2018. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Le vagyok maradva? Ez valami új rövidítés????
2018. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
👍
2018. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Talán egy fokkal komolyabban vették volna a kérdésed ha USA-t írsz AEÁ helyett.

Azért ezt egy jó tanuló tudhatná.

2018. dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy suát :D
2018. dec. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, valószínűleg utolsó válaszoló igazad van.
2018. dec. 9. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!