Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek megéri 16 évesen...

Szerintetek megéri 16 évesen kiköltözni Londonba?

Figyelt kérdés
Nővéremhez költöznék , aki ügyvéd . Anyukàm is jönne utánam 1-2 év múlva. De viszont nem tudom megéri-e itt hagyni Magyarországot . Mert hát mégis csak itt születtem ez a hazàm. Amúgy bàtyàm is Londonban él , a másik nővérem Németben. Szóval mindenki külföldön van csak én vagyok itt.

2016. márc. 29. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen körülmények között igen.
2016. márc. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Ēn a helyedben kiköltöznék, fiatal vagy még és rugalmasabb mint aki már 40 éve itt lakik és nehezen tud elválni az országtól. Lehet jó munkahelyed, sokkal többet kereshetsz majd mint itt és ha egyszer haza akarsz jönni majd,bármikor megteheted,már nem lesz anyagi problémád miatta. Magyarországon nem sok kilátása van egy fiatalnak,aki itt tanul,az is inkább kimegy dolgozni.
2016. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi segítséged van akkor igen. Fiatal vagy még, nem lesz nehéz beilleszkedned, aztán majd később eldöntheted hogy mit szeretnél, maradni, haza vagy máshová.
2016. márc. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Persze ,hogy megéri.Akármikor megéri.Lehet, hogy ez a hazád, de ott sokkal több lehetőséged van, ráadásul rokonaid is vannak ott...Én a helyedben hamarabb is kiköltöztem volna.16 évesen meg már nem is az van, hogy nem bírod ki szülők nélkül.
2016. jún. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!