Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Los Angeles, Las Vegas, San...

Los Angeles, Las Vegas, San Francisco és környéke - mit érdemes elkerülni?

Figyelt kérdés

Úgy értem mely helyek azok, amelyeket jobb elkerülni? Akár azért, mert nem jó a közbiztonság, akár azért, mert kár rá időt/pénzt pazarolni?

Rengeteg kérdést olvastam már arról, mit érdemes megnézni, most az ellenkezőjére lennék kíváncsi, amit más a tapasztalataiból merítve egyáltalán nem ajánl. Január végén utazunk 3 hétre, és szeretnék minél több dologgal tisztában lenni addigra.


A (normális) válaszokat előre is köszönöm! :)



2018. dec. 18. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Csúcsidőben kocsikázni az katasztrófa.

Amit nagyon kár volt megnéznünk, az a Hoover dam.

2018. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem lehet tanacsot adni hogy mit hagyj ki vagy mit nem mert nem ismerunk!


az elozonek pl. nem tettszett a Hoover Dam, en viszont minden alkalommal amulok bamulok az epiteszeti csodan, de engem amugy is erdekelnek az ilyen b@$zottnagy epitmenyek


Vegasban a "setanyon" kivul (Strip) mas latnivalo nem sok van. Vegas kulso reszet, azon helyeket ahol nincsenek kaszinok meg fenyek, azokat nyugodtan el lehet kerulni.

LAben a getto reszeket erdemes elkerulni: East LA, Downtown este! Napkozben a belvaros klassz, szinten jo nehany epiteszeti remekmu, de este, foleg hetvegen, hacsak nem valami szorakozohelyre mentek, inkabb ne maszkaljatok egyedul.


En peldaul nem igazan vagyok nagy muzeum szereto, ugyhogy az osszes muzeumot elkerulnem, de imadom a repuloket, ezert a Ronald Reagan Presidential konyvtart (es muzeum) nem hagynam ki, mert regi AirForce One repulo meg helikopter is van kiteve.

2018. dec. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!