Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van itt olyan, aki az USA...

Van itt olyan, aki az USA deli reszen/allamban el? Szeretitek? Milyenek az emberek?

Figyelt kérdés
A nyugati partrol fogok atkoltozni Eszak-Karolinaba hamarosan, de nagyon sok rosszat hallottam a delrol, deli emberek mentalitasarol. Ebbol mi igaz? Tenyleg nagyon masok?
2010. jún. 28. 01:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Texas elég déli.. sok a mexikói, de én nagyon szeretek itt élni.


Mi rosszat hallottál, mitől félsz?

2010. jún. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Voltam Észak-Karolinában pár hétig és imádtam!!! Szerintem gyönyörű a táj, az idő, az emberek.. Az emberek nagyon kedvesek voltak, hallottam előre, de mégis meglepett.


Sokan déli akcentussal beszélnek, de engem nem zavart.


Nekem csak is pozitív véleményem van erről az államról!

Lehet hogy a NY-i part jobb, de Észak-Karolinában olcsóbb lakni. (házak most nagyon olcsók, szerintem az adó itt alacsonyabb).


Ha lesz még lehetőségem, akkor sokszor szeretnék visszalátogatni Észak-Karolinába.

2010. jún. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy olcsobb, de hogy jobb-e, azt nem tudom. Bar mar voltam ott, nem eltem ott es itt amikor mondom, hogy oda fogok koltozni, par emberen latom, hogy nagyon meglepodnek es valami rosszat gondolnak. Mert Eszak-Karolina ha nem is deep south, de azert deli allam es amit eddig lattam belole, az nem azt mutatta, hogy tul gazdag lenne.
2010. jún. 28. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mire vágysz. Mindenki mást szeret. Sokan szeretik, sokan nem. Ez csakis tőled függ.. Nekem pl. a nagyvárosokból van elegem. Más meg a világért se költözne egy kisebb városba..


Ezt itt senki nem fogja tudni megválaszolni.. Mindenhol fogsz találni embereket, akik szeretik, de olyanokat is akik nem..


Döntsd el mire vágysz, és azt próbáld megvalósítani.

2010. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!