Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Camp Leaders-nél lehet vállaln...

Camp Leaders-nél lehet vállalni munkát tapasztalat nélkül?

Figyelt kérdés
A nyáron kiszeretnék utazni a Camp Leadersel Amerikába, azonban kevés munkatapasztalattal rendelkezem. Mivel egy vidéki kis faluban nőttem fel, nem volt hol munkát vállalni, egy nyáron át dolgoztam egy fagyizóban, de nem voltam bejelentve sem. Ettől függetlenül jelentkezhetek táborba, vagy úgy is elutasítanak majd?

2018. dec. 21. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz nyugodtan!
2018. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Proba szerencse
2018. dec. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Tudj valamennyire angolul. Van egy videóinterjú, az irodában veszik fel, néhány egyszerű kérdést tesznek fel, nagyon kiszámítható. Olyanokra kell tudni válaszolni, hogy miért jelentkezel, szeretnél-e utána Amerikában utazni és hova, milyen tapasztalatod van stb. Olyanokat is lehet mondani, hogy otthon te szoktál főzni, vagy családi összejöveteleken segítesz a konyhában. Utána se tudnak nézni, hogy igaz-e. komoly tapasztalat biztos nem kell, nyelvtudás is elég középfok körül/alatt, ha ezekre a kérdésekre felkészülsz.
2018. dec. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem kell, hogy bejelentve légy, a fontos, hogy a főnököd tudjon angolul és el tudja mondani (makogni), hogy milyen ügyes és rendes kislány voltál. Amúgy én is próbálkoztam, de engem elutasítottak, mondván, nincs munkatapasztalatom. Viszont azt mondták, hogy ha csak egy hónapra is elmennék egy gyorsétterembe melózni, már fogadnának.
2019. márc. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!