Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha az USA-ból nem lépek ki a...

Ha az USA-ból nem lépek ki a 90. nap után, akkor letartóztatási parancsot adnak ki?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy az hallottam, hogy kb. 200 ezer magyar él kint az USA-ban vízum nélkül tök illegálisan, és, hogy ez lehetséges? Tudtommal a rendőr nem igazoltathat az Államokban, csak akkor, ha gyanú van egy bűntett elkövetésére. Én úgy tervezném, hogy soha többé nem jönnék vissza Magyarországra, hanem örökre pl. New York-ban laknék. Mekkora a lebukás veszélye?

2019. jan. 7. 16:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
35%
Egyébként ha ki is tiltanak 10-15 évre simán vissza tudsz menni a szárazföldi határon Kanadából...
2019. jan. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"pl. New York, az egy k**va szép hely, és nagyon megéri oda elmenni"


Ebből a mondatodból pontosan kiderül, hogy neked halovány fogalmad sincsen sem N.Y-ról sem az USA-ról.

2019. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet túl jó érzés végig úgy élni mint aki bliccel, vagy mint akit köröznek és várni a lebukást. Olyan országot válassz ahol legálisan is megoldható egyszerűen.
2019. jan. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem adnak ki letartóztatási parancsot, de úgy kell élned, hogy bármikor kimehetnek hozzád az ICEosok ellenőrizni a státuszodat, ha kapnak bejelentést, hogy már csak a gyanú is felmerül az illegális státuszodra. Lásd Székely Vegán esetét, kapta a fülest az ICE Budapestről, hogy a nője feketén tartózkodik ki, már mentek is kifele és a nő is rácseszett meg Vegán is.

Abból kiindulva, hogy neked New York szép és megéri oda kimenni arról árulkodik, hogy semmi fogalmad nincs az USAról, legfeljebb csak a filmekből ismered, de azoknál is olyanokból, ami gazdagok életét muttatja be.

2019. jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 hosszúhajú ***** válasza:
a TLC - n nézem ezt a K1 es vízum - 90 nap jegyesség - műsort, azt tudom, mert láttam benne, hogy az egyik srác, aki fél évvel túlmaradt - de utána önként ment haza,- pár évre rá kapott K1 vízumot. mondom, nem értek hozzá, ezt láttam a műsorban.
2019. febr. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!