Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Lehetetlen Miamiba kiköltözni?

Lehetetlen Miamiba kiköltözni?

Figyelt kérdés
Nagy álom, hogy egyszer kiköltözzek, csakhogy állítólag legálisan szinte lehetetlen kijutni. Nagy álom, de lehet csak álom marad. Igaz, még soha életemben nem voltam arrafelé. 21/F
2019. jan. 12. 02:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Mint mondtam, a sok hülye csak a luxust, meg a napsütést látja mert kiment turistaként 13 évesen anyuci pénzéből aztán most veri a farkát, hogy de ő sokkal többet tud mint azok akik kint élnek/éltek és keményen megdolgoztak azért, hogy jó életük legyen ott.

De persze hallgassunk az ostoba turistákra, mert ők már aztán tényleg mindent láttak. Ja nem.

2019. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
21: Az ilyeneken én is kiszoktam égni. Mikor 2 hetet volt valahol vagy megnézte egy vlogger nyaralós videóját, de már jobban akarják tudni a dolgokat, mint azok, akik kint élnek nem csak évek, hanem évtizedek óta.
2019. jan. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Tudja a fene. Ha fizetnenek erte, se koltoznek oda. Miami olyan paras, nekem olyan mint egy oriasi mosokonyha. Vagy gozfurdo. Meg uszomedence amikor esik. Meg betablazott ablakok a hurrikanok miatt. Ahol nem kubaiak vannak, ott a telre Miamiba koltozo venasszonyok es venemberek nyuglodnek. A kaszinokon kivul alig van kulturalis program (pl szinhazak, elvetve), es bocs, a kubaiak fesztivaljai egy ido utan dogunalmasak. Ha nem esik es nincs hurrikan sem, akkor a parton tul meleg van es tul paras es szanaszejjel eg a borom.


Akkor inkabb maradok Kaliforniaban. Itt csak foldrengesek vannak es az elmult husz+ ev jol telt :D

2019. jan. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 robiszalka válasza:

sziasztok!

miami az álmom!!

angolul nem tudok!!

pénzem van!!

ki jön ki velem ????

körülnézni nyaralgatni!

2019. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Mi a helyzet kérdező?
2022. okt. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!