Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan költözhetné ki Hawaiira...

Hogyan költözhetné ki Hawaiira? Milyen ott az élet? Jártatok ott?

Figyelt kérdés

Még sosem jártam Hawaii-on. Csak az interneten olvastam róla. Láttam a tv-ben egy sorozat, ahol Hawaii-on vásárolnak házakat...nagyon szép hely.

Láttam hogy USA... csak akkor van az embernek lehetősége ott élni ha illegálisan csinálja? Mi van ha veszek repjegyet és elfelejtek hazajönni? Feketén van esélyem munkát találni? Bármit dolgozok.



#Hawaii #hawaiira költözés #munka hawaiion
2019. jan. 25. 14:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hawaii, az USA része.


Azaz, ha nem vagy szupersztár, vagy komoly tudós, vagy nem oda házasodsz, na akkor kb. SOHA nem fogsz itt letelepedni, legálisan!


Ha meg "elfelejtesz" hazamenni, akkor az ICE hazazavar!

2019. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De már sok emberről olvastam hogy feketén él kint.. Akkor ezek szerint nem olyan lehetetlen. Nem adom fel ott akarok élni. Mindent megteszek ha évekbe kerül akkor is.
2019. jan. 25. 16:02
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

És miért nem reális céljaid vannak?


Pl. EU-n belül, legálisan Málta vagy a Kanári szigetek? Mallorca? Tenger, nap, buli ott is van. Ráadásul LEGÁLISAN, már ma indulhatsz!

2019. jan. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Életedben nem voltal kinn. Nem tudod milyen. De ott akarsz élni. Nem gondolod hogy legalabb kimenj megnézni mégis milyen? Ugyanis a film nem a valóság ha nem tudnád
2019. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Európán is jó lenne de Málta nem tetszik a Kanári szigetek szépek de nem tudok spanyolul.

Legálisan nagyon lehetetlen az USA? Arra gondoltam hogy kezdetben valami kis faluba is elmennék dolgozni és csak utána mennék Hawaiira ha már vannak papírjaim. Vagy valahogy megházasodom egy állampolgárral és lessz papírom.

2019. jan. 25. 16:22
 6/17 A kérdező kommentje:
Tervezek kimenni de megfordult a fejemben hogy mi lenne ha kint maradék. Utazomajmon vannak néha hawaii ajánlatok és legközelebb elmegyek.
2019. jan. 25. 16:25
 7/17 anonim válasza:
88%

Hawaii=Amerikai Egyesült Államok

Amerikai Egyesült Államok=Zöld kártya


Legálisan kint élni nem egyszerű.

Én megértem a kérdezőt, Hawaii csodás hely.

Ajánlom figyelmedbe a Hawaii Magyarok oldalt a facebook-on. Kint élők kezelik, gyönyörű képeket szoktak feltölteni, illetve nagyon segítőkészek.


Nem olyan régen osztottak meg egy cikket a legális tartózkodásról Hawaii-on. Ha érdekel, olvasd el, vagy böngészd át a Hawaii Magyarok látogatói bejegyzéseit. Ott is gyakran felmerül a kiköltözés kérdése.


[link]

2019. jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi ez érdekes. Azt hittem hogy nem lessz enyire bonyolult. Szerintem írok a Hawaii-on élő magyaroknak hátha tudnak segíteni.
2019. jan. 25. 17:43
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Miben segítsenek?


Keressenek egy drogos, hajléktalant, akivel kamu házasságot kötsz?

Vagy bújtassanak a pincéjükben, 20-25 évig?

2019. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem kell gonosznak lenni. Olvastam hogy zöldkártya miatt házasodnak és fizetnek érte. Eldöntöttem hogy kiutazok nyaralni és körbejárom a lehetőségeket. Csak sokan kijutottak már és érdekel ők hogy csinálták.
2019. jan. 25. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!