Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Bele lehet így bukni az USA...

Bele lehet így bukni az USA vízumlottóba?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel nyernék vele vízumot.

Kimegyek egy utazótáska cuccal, némi spórolt pénzel és utána? Nincs lakhatása az embernek, nincs munkája, utána mit kezd magával? Nyilván legalább egy két havi lakhatás ára kell, mire talál valami munkát kereső képes lesz etc... Szóval ha az ember kimegy egyedül így tök meztelen seggel, akkor van esély hogy bele bukik az egészbe, és vagy haza jön vagy ottmarad csövesnek?


2019. febr. 19. 08:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%

Először is ha turista vízummal vagy kint nem kapsz munkavállalói vízumot. Itthonról nem kapsz munkavállalói vízumot középfokú végzettséggel. De ha valami csoda folytán mégis azzal nem kapsz letelepedési engedélyt, tehát ha lejár akkor vagy hazajössz vagy kint maradsz illegálisan, akkor meg előbb utóbb levadásznak kitoloncolnak és kitiltanak.


Ha Diversity vízummal mész ki igen kell meló kell lakhatás, de ha a kezdeti procedúrán túl vagy akkor onnantól minden sínen van mert megkapod a letelepedésit is. Ez a különbség.

2019. febr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
84%

Felkészült embereket várnak nagyrészt a vízumlottónál is...ha már van zölded meg némi pénzed és feltételezzük fel valamilyen szinten beszélsz angolul akkor nem igaz hogy nem találsz valami mekis vagy hasonló munkát mind1 csak be legyél jelentve.Ha ez nem sikerül akkor valóban haza kell jönnöd szerintem.De maradhatsz akár csövesnek is csak már illegális leszel :D

Szóval szerintem simán bele lehet így bukni a vízumlottóba de ahhoz címeres idiótának kell lennie az illetőnek.

2019. febr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

" kint maradsz illegálisan, akkor meg előbb utóbb levadásznak kitoloncolnak és kitiltanak."


Jól van, látom te is csak ilyen "fotelszakértő" vagy már ne is haragudj. Rohadtul nem foglalkoznak azzal hogy illegális migránsokat kitoloncoljanak ha azok nem követnek el bűncselekményt, nem jelentenek terrorveszélyt etc... Konkrétan embertömegek élik le az életüket az USA-ba feketén, és tudod hogy miért nem buzerálják őket? Mert az a rengeteg ember nem kis gdp-t termel az országnak azzal hogy ott dolgozik(akár feketén) és ott fogyaszt és ezzel az ország is tökéletesen tisztába van. Nem fog saját magába bele rúgni. Persze nyilván nem szabad soha elhagyni az országot, mert ki/belépésnél már ki fog lógni a lóláb hogy x ideje illegálisan tartózkodtál ott, na akkor tényleg repülsz.

2019. febr. 19. 12:25
 14/23 anonim ***** válasza:
82%

" Rohadtul nem foglalkoznak azzal hogy illegális migránsokat kitoloncoljanak ha azok nem követnek el bűncselekményt, nem jelentenek terrorveszélyt etc."

Jah így volt úgy 4-5 évvel ezelőttig. Ismerősömék 15 éve voltak kint illegálisan soha semmi bűncselekményt nem követtek el, fizették az adót rendesen. Aztán rájuk került a sor. Másik ismerősöm meg már megházasodott, épp folyamatban volt a letelepedés és úgy kapták el. És elmondásuk szerint tele volt a cella hasonló emberkékkel akik soha semmit nem követtek el. Ma már ez nem úgy megy mint 10 éve.

2019. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 D. Brasco ***** válasza:
86%
Az a lényeg kérdező,hogy te nagy szakértője vagy a dolgoknak!Azt sem tudod hány óra van délben,de azért te majd megmondod mi újság van amerikában.......nem is tudom mire vársz még ,meg minek lottóznál!Menj es maradj ki illegálisan.....hiszen állitásod szerint abból ugysem lehet baj......
2019. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nyugodtan megspórolhattad volna ezt a hszt magadnak, mert semmi értelmeset nem adtál hozzá vele a témához.
2019. febr. 19. 12:57
 17/23 anonim ***** válasza:
90%
Az a lényege hogy a lottó egy esélyt nyújt sokaknak akinek mondjuk nincs kőzvetlen usa rokona, vagy olyan szakmája amivel kaphatna munkavállalasit. Bevándorlási feltételeknek meg kell felelni itt is. Beleolvasok amerikai bevandorlási csoportokba....sok nyertes olyan mint te...fogalmuk sincs mi ez az egész. És ez a baj. Ha egy olyan nyer aki aztán nem felel meg...az olyan elől vette el az esélyt, aki meg egy ilyen lehetőségre várt
2019. febr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező, ha ennyire okos vagy, akkor hajrá. A kérdésed és a kommenjeid alapján annyira tájékozatlan és buta vagy, hogyí valszeg még a falud határát sem hagytad el soha, biztos sok szerencséd lesz kijutni az USA-ba.
2019. febr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

# 13

Kérdező ha neked mindenki fotelharcos aki megmondja a frankot akkor húzzál ki az usába most azonnal szard le hogy van vízumod vagy sem azt éljed az amerikai álmot de lemerem fogadni hogy még angolul se tudsz olyan szinten hogy kint boldogulj.Sose értettem miért kell ennyire negatívnak lenni azokkal szemben akik megmondják neked a rendes választ a kérdésedre és nem a bullshit megy meg a jó pofizás.

Nem tudom minek értetlenkedsz.

Tudom jön a lepontozás meg az any ámba elküldés de akkor is igazam van.

2019. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

,,Rohadtul nem foglalkoznak azzal hogy illegális migránsokat kitoloncoljanak ha azok nem követnek el bűncselekményt"


Jó nagy fotelszakértő vagy. Mióta Trump van pont az, hogy bekeményítettek a Jegesek (ICE). Ezt nem én, ismerősöm mondja, aki 15 évig volt kint feketén és nem rég kapta meg a zöldkártyát (ne, ne kérdezd miként, én se tudom). Egyáltalán nem terrorista gyanúsakra mennek rá. Eddig is, ha már felmerült, hogy illegálisan lehetsz kint, akkor simán kimentek a legutolsó ismert címedre a Jegesek ellenőrizni a státuszodat, ahol minden papírt meg ezeket be kellene mutatnod, ami igazolja, hogy legálisan tartózkodsz az országban. Nincsenek meg a papírjaid, akkor visznek is el szépen.

2019. febr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!