Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Észak-Amerika

A kérdés

Daralt makot fel-1 kilot bevihetek-e Los Angelesbe?

Lufthansaval repulok jovo heten.

márc. 15. 18:25  Privát üzenet  

A válaszok

Nem

[link]

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont márc. 15. 18:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonom...

# 2/6Időpont márc. 15. 18:47 Privát üzenet
Nem.

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont márc. 16. 00:51 Privát üzenet

Akik osztjak az eszt, hogy nem, azok jartak is itt, vagy elolvastak egyaltalan a linket?

Kerdezo, nyugodtan hozzal daralt makot. 15 eve elek LA mellett, evente utazok, tisztaban vagyok azzal mit lehet es mit nem hozni. Daralt makot nem nagyon lehet itt kapni, vagyis biztos van valahol, mert az egyik ismerosom cukrasz es karacsonykor rengeteg beiglit csinal rendelesre, de en mikor kerestem makot (altalaban lengyel boltban vagy orosz boltban van) az konzerves es ossze van keverve valamivel, szoval nem az a megszokott hazai.

En mindig hozok 2-3 zacskoval es a fagyasztoban tarolva nagyon sokaig elall. A lenyeg hogy ne otthon darald magadnak es csomagold, hanem a bolti/gyari csomagolt daralt verziot vedd meg.

Jo utat!

(hozhatsz nekem turo rudit is ;) :p

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont márc. 16. 19:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Elozonek: Most olvastam a valaszod, koszonom, testverem el kint huszon eve, ha olvaslak hamarabb, kuldtem volna!:)

Majd lekozelebb.:) Tenyleg nem olyan kint a mak sajnos, vagy nehezen kaphato jobbizu.

Merre vagy ott?

# 5/6Időpont ápr. 19. 14:04 Privát üzenet
Los Angeles

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont ápr. 19. 17:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan utazzak el Los Angelesbe?
Los Angelesbe a lehető legolcsóbban eljutni? Melyik járat a legolcsóbb oda vissza?
Los Angelesbe mennyi idő kb. a repülőút Budapestről?
25-én megyek Los Angelesbe. Milyen a repülőjegy, a városban mire számítsak? Adnátok tanácsokat?
Mennyibe kerül egy busz jegy New Yorkból Los Angelesbe?
Los Angelesbe megyek nyáron.1 hetem van. Mit érdemes megnézni és mit fölösleges? Lehet a környékén is (pl. San Diego)

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Észak-Amerika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!