Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Daralt makot fel-1 kilot...

Daralt makot fel-1 kilot bevihetek-e Los Angelesbe?

Figyelt kérdés
Lufthansaval repulok jovo heten.
2019. márc. 15. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Nem


[link]

2019. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom...
2019. márc. 15. 18:47
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
2019. márc. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Akik osztjak az eszt, hogy nem, azok jartak is itt, vagy elolvastak egyaltalan a linket?


Kerdezo, nyugodtan hozzal daralt makot. 15 eve elek LA mellett, evente utazok, tisztaban vagyok azzal mit lehet es mit nem hozni. Daralt makot nem nagyon lehet itt kapni, vagyis biztos van valahol, mert az egyik ismerosom cukrasz es karacsonykor rengeteg beiglit csinal rendelesre, de en mikor kerestem makot (altalaban lengyel boltban vagy orosz boltban van) az konzerves es ossze van keverve valamivel, szoval nem az a megszokott hazai.

En mindig hozok 2-3 zacskoval es a fagyasztoban tarolva nagyon sokaig elall. A lenyeg hogy ne otthon darald magadnak es csomagold, hanem a bolti/gyari csomagolt daralt verziot vedd meg.


Jo utat!


(hozhatsz nekem turo rudit is ;) :p

2019. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elozonek: Most olvastam a valaszod, koszonom, testverem el kint huszon eve, ha olvaslak hamarabb, kuldtem volna!:)

Majd lekozelebb.:) Tenyleg nem olyan kint a mak sajnos, vagy nehezen kaphato jobbizu.

Merre vagy ott?

2019. ápr. 19. 14:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Los Angeles
2019. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!