Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan utazzak el Los Angelesbe?

Hogyan utazzak el Los Angelesbe?

Figyelt kérdés

A közeljövőben el szeretnék utazni a Egyesült Államok Nyugati partvidékére, Kaliforniába.

Eltöltenék egy hetet, Los Angelesben,elmotoroznék San Franciscoig, aztán jönnék haza.

Repülővel mennék-és azzal is jönnék.

A szállás tekintetében fogalmam sincsen, hogy hol szâlnek meg, lehetőleg a legolcsóbb helyre gondoltam, lényegében elég ha van áram, zuhany, WC, meg persze egy ágy.

Nagyjából ezek az igényeim.

Még soha nem utaztam távoli országban, még repülőgépen sem ültem, ezért nem tudom milyen jogi procedúrán kell tulesnem a reptér amerikai oldalán.

Ebben tudnátok segíteni?


2018. dec. 3. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen felkészületlenül menj be egy utazási irodába. Neked való.
2018. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha felkészülök, és minden lépést megtervezek, abban mi a buli.
2018. dec. 3. 19:00
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Az a buli, hogy visszafordítanak a reptérről, ha nincs szállásod és megfelelő összegű pénzed a tartózkodásra. Tudtad?
2018. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mennyi a minimum?
2018. dec. 3. 19:54
 5/13 anonim válasza:
80%
Tényleg menj el egy utazási irodába és ott kérdezd meg ezeket. Ők mindenre válaszolnak, és ez nem jelenti azt hogy ott meg is kell venned az utat.
2018. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok tényezőtől függ. Ezért vagy rendesen felkészülsz vagy utazasi irodába mész. Mert jelenlegi állapotodban egy elnézőbb bevándorlási tisztnél is elvéreznél
2018. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Körberöhögnének a reptéren, hogy "jöttem a zusába motorozni" és néznék neked a következő gépet vissza.
2018. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 D. Brasco ***** válasza:

"Ha felkészülök, és minden lépést megtervezek, abban mi a buli."


Az hogy az usa az nem az unio hogy fogom magam azt egy darab személyivel.oda megyek ahova tetszik es addig maradok míg kedvem.tartja!

2018. dec. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Első lépés, kell útlevél, aztán regisztrálni az usa visa oldalán, ahol meg kell adnod a hely nevét, hotelt vagy nevet, ahol vagy akinél megszállsz, lakni fogsz. Szóval egy ilyen út sok pénzzel és tervezgetéssel jár.
2018. dec. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ennyi marcera....

Inkább elmegyek Amszterdamba, vagy az adriara..

2018. dec. 4. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!