Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyibe kerül a zöldkártya?

Mennyibe kerül a zöldkártya?

Figyelt kérdés

Amerikába szeretnék költözni és hallottam,hogy szükséges hozzá ilyen zöldkártya.

Hol és mennyiért tudom megvenni?



2019. ápr. 1. 07:40
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
21%

Na te biztosan nem fogsz amerikába költözni,ha ennyire alap dolgokkal sem vagy tisztában.........

Az ilyen egyszer azt hallottam hogy valaki látott olyat aki azt olvasta jellegű információ szerzés helyett mondjuk kipróbálhatnád a google-t!A hivatalos amerikai oldalon meg amugy is minden le van írva ezzel kapcsolatban!Ha eleve nem találod meg ezt az oldalt vagy nem érted ami oda van írva,kár is ezen az egesz költözésen egy percig is agyalnod!De hogy keresned se kelljen a zöld kártyát nem lehet megvenni........vagyis vannak különleges esetek amikor igen,de neked annyi pénzed biztosan nincs!

2019. ápr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha már ennyire a szívedre vetted,akkor nézd meg a mai dátumot :D
2019. ápr. 1. 10:29
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
12%
Nem vettem a szívemre és az a nagy igazság hogy hiába a dátum,a kérdésed egyaltalan nem lóg ki az itt feltett usa kérdések nagy átlagából.......ha meg ilyen vicces figura vagy legközelebb talán probald a humor rovatot......mondjuk szedd ossze magad mert oda vicces dolgokat szoktak irni ez meg nem az.......
2019. ápr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De mi köze van az árnak a dátumhoz?

Ha már ott tartasz, hogy jogosult vagy a zöldre, mert mondjuk 5 éves bevándorló vízummal élsz, akkor valóban van díja a papírmunkának. Ez nem tudom, most mennyi. Pár száz és ezer között lesz.

2019. ápr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En sem ertem a datum miert fontos?


Itt a hivatalos oldal: [link]


Zk-t nem lehet csak ugy vasarolni mert neked kell...

Alkalmasnak kell ra lenni, az uscis oldalon leirjak milyen lehetosegek vannak. Ha pl. hozzamesz egy amerikaihoz, a zk kervenyed alapja a "marriage to a us citizen". Papirmunka most 1140 dodo plusz egyszeri $85 ujjlenyomat dij. Persze ennyiben nem merul ki, mert vhol hazasodni kell, annak is dija van, ha bena vagy akkor kell egy ugyved, aki a papirmunkat elintezi, az sincs ingyen, kell egy orvosi vizsgalat, az is kb. 150-200 kozott van.

2019. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A dátum azért fontos, mert a hülyéje április tréfának szánja a kérdést, csak az a baj hogy teljesen write only módban van, abszolút nem olvassa az oldalt, és nem tudja, hogy egyáltalán nem lóg ki a kérdéssel a sok ostobából, aki az amerikai életet a tévésorozatokból ismeri és ő bizony a büfé-ruhatáros doktorijával fog kivándorolni oda, már csak néhány egyszerű kérdésre szeretne választ kapni, ebből van naponta öt.
2019. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!