Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hol keresgéljek nyárra repjegyet?

Hol keresgéljek nyárra repjegyet?

Figyelt kérdés
Remélem van itt valaki, aki tapasztalt repjegy keresésben!:) Nyáron szeretnék Los Angelesbe utazni. Ha egyszerűen budapest-lax útvonalra nézem a jegyet, 210.000 alatt nem találok sajnos júliustól. (Mi csak akkortól tudnunk menni) érdemes lenne elutazni előbb valamilyen másik europai városba és onnan jegyet nézni vagy nem lesz nagy külömbség?
2019. máj. 14. 07:30
 1/5 D. Brasco ***** válasza:

Skyscanner

Momondo

Azair

Kayak

Drungli

2019. máj. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kereshetsz bárhol....júliusban akartok menni, a repülési főszezon kellős közepén. Ilyenkor már rég meg kellene lennie a jegyednek. Ilyenkor már csak zsebbenyúlós jegy jut.
2019. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem mindneki tervez egy évre előre, nekem sajnos nem ilyen kiszámítható a nyaram, nyilván tudom, hogy most már drágábbak a jegyet, az adott helyzetben érdekelne, hogy kinek milyen praktikái vannak. Nyilván ígyis úgyis el fogok utazni, de a legjobbat szeretném kihozni.


Elsőnek köszönöm:)

2019. máj. 15. 16:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondo trips-el vàsàroltam a jegyet, àtszállàssal Pest-Frankfurt-Boston, ès vissza összesen 770 euroèrt 1 hónappal előtte..a legolcsóbb ajànlat air france-al 650 eur volt
2019. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, most repülök június 18
2019. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!