Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mikor érdemes USA-ba repjegyet...

Mikor érdemes USA-ba repjegyet foglalni ahhoz, hogy a legolcsóbb legyen?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy van néhány olyan oldal, ami kisakkozta, hogy bizonyos légitársaságoknál mikor a legolcsóbb jegyet venni, de ezek általában csak kontinensen belüli utak. Van-e esetleg itt valamennyire tapasztalt repülő, aki esetleg tudja, mikor a legérdemesebb jegyet foglalni? Ha az valamennyit számít, Texas és Michigan államok vannak célban, előbbi valószínűleg Turkish Airlines-szal, utóbbi KLM-mel. (az időpontok nem flexibilisek, azzal nem tudok lefaragni az árból sajnos)


Illetve hülye kérdés: azt megtaláltam, hogy USA-ból Európába mikor a legolcsóbbak a repjegyek. Ez működhet visszafelé is?



2017. szept. 20. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

[link] és [link] segítségével elég jól lehet keresni olcsó repjegyekre. Ha itt rákeresel egy dátumra akkor megmutatja az elötte-utána lévő x napban a legcsolóbb jegyárakat, oda és vissza is.


"Van-e esetleg itt valamennyire tapasztalt repülő, aki esetleg tudja, mikor a legérdemesebb jegyet foglalni?"

Ezzel arra célzol, hogy valaki tudja-e, hogy neked mikor lenne érdemes menni az olcsóbb jegy miatt vagy, hogy mikor foglald le? Gondolom a második mert az elsőre utána rá is cáfoltál, de biztos ami biztos inkább rákérdezek. Különben minél elöbb foglalod, annál olcsóbb.

2017. szept. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Altalaban minel elobb veszed annal olcsobb, de van egy osszeg ami ala nem mennek a jegyek, vagyis hiaba akarod 1 evvel elore megvenni, nem fogsz 30 dollaros jegyet talalni; erted, kihuzhatod ameddig lehet, de egy minimalis (par szaz dollaros) osszeget ki fog kelleni fizetni.


En iden februarban vettem magamnak USA-Budapest jegyet julius 22 indulassal es 900 dollar volt.

Majusban direkt megneztem ujra a jegyeket, ugyanaz a legitarsasag ugyanaz a jarata mar $1200 volt.

Volt majusban is meg olcso jegy de annal mar tul sok volt az atszallasi ido (4+ ora).

Aztan 1 honappal utazas elott ujra raneztem es ugyanaz a jegyem mar 1800 volt (2xese mint februarban!) es a legolcsobb jegy pedig 1300 volt, de ott mar 8+ ora volt az atszallasnal vagy pedig 2x kellett volna atszallni.


Ami szamit a jegyaraknal, az az, hogy melyik nap indulsz. Kedden/szerdan utazni altalaban olcsobb mint pentek/vasarnap.


Szamit az is, hogy mennyi ideig maradsz tavol. Amikor en februarban vettem a jegyem, eloszor 12 napig terveztem a tavolmaradast, de amikor kivalasztottam egy kesobbi datumot, amivel 17 napig maradtam tavol, akkor $180-al olcsobb volt ugyanaz a jegy. Penz beszel, ugyhogy konnyu volt ravenni a fonokot hogy engedjen el meg 5 extra napra hogy sporoljak 180-at.


DE!

A fentebb irtakat megcafolva leirom egy masik tapasztalatomat, amikor nem szamitott hogy mikor veszed a jegyet. Jo par evvel ezelott november vegen talaltam ki, hogy bizony abban az evben hazamegyek szilveszterezni es 790 dollarert vettem egy decemberi jegyet, ami eletem eddigi legolcsobb repulojegye volt! Nem szamitott, hogy utazas elott par hettel vettem a jegyet es az sem, hogy szezon volt, mert karacsony/szilveszter kornyeken rengetegen utaznak. Jah, es mindossze 1 hetig voltam otthon!


En expediat es cheapoair.com-ot hasznalom.

2017. szept. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felesegem nyaron utazott, 900 dollarert vett jegyet ugy hogy utazas elott kb 3 honappal vasarolta meg. En 260 ert, tehat majdnem ugyan annyiert vettwm szeptemberi indulassal ugy hogy csak 1 honappal elotte vettem meg.

Ez fugg a szezontol, a jarattol, legitarsasagtol, reptertol es meg par dologtol. Ahova en vettem jegyet oda 200e Huf alatt nem talalsz de pl miamiba, orlandoba lehet h 170ert is talasz siman.

2017. szept. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30-40 evvel ezelott lattam 1 hetes new yorki utazast szallodaval egyutt 15 ezer Forintert. Akkor kellett volna lefoglalni.
2017. szept. 22. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!