Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb megoldás az első - egy pár hetes - USA utazás megszervezésére?

Figyelt kérdés

Utazási iroda vagy saját utánjárás?

Azért kérdem, mert az USA elég macerás terület beutazás szempontjából, viszont az irodák elég borsos áron dolgoznak. Megéri?


2019. júl. 10. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nemtudom mi neked a macerás mert az esta online módon kitölthető. A repcsijegyet te is kitudod választani, a bevándorlásnál úgyse lesz melletted senki aki fogja a kezedet autót meg csak tudsz bérelni ha kell!

2019. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Többször is jártam az USA-ban.

Egyetlen "macerás" dologra emlékszem, hogy nehéz volt taxit fogni a Kennedyn.

2019. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így gondolkodtam ahogy te, és az első utamat az USA-ba úgy oldottam meg, hogy esta, repjegy, kölcsönző önállóan, szálloda utazási irodával. (Pedig más országba mindent önállóan intezek, de én is azt hittem ez bonyolultabb lesz.) Pár helyről azt hallottam, hogy így biztosabb, nem kötözködnek majd a határon, ha a szállás 100%. De ott kellett rájőjek, hogy senkit nem érdekelt a szallasom, jó feltettek pár kérdést, de a szallas kérdés köztük sem volt. Így az ezt követő amerikai szallasaim mind magam szerveztem. Igaz sokat nem vesztettem az elsőn sem, mert az irodánál ugyanannyi volt a szállás ára mint a bookingon, direkt meg is néztem.
2019. júl. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!