Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szeretnénk január február...

Szeretnénk január február környékén kimenni svájcba síelni, kb mennyi pénre lesz szükségem?

Figyelt kérdés
Lucernban lesz a szállásunk. Kb 3-4 nap szeretnénk menni síelni. Durván pénzből fog kijönni? Síléc bérlés ennyi napra stb.. meg nem tudom mi, még sosem voltam síelni.
2019. júl. 26. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó helyen kezded (a legdrágább). Ha sosem voltál síelni, előbb érdemes itthon megtanulni. Vannak műanyag pályák egész évben, illetve ha kedvező az időjárás, Eplény, Mátraháza elég hamar kinyit. Veszel 6-8 órát, azzal már lehet alapszinten síelgetni. (Azt felejtsd el, hogy a haverod majd megtanít... kinn pedig 120-150 frank is lehet egy óra.)

Luzern vagy 1000 km, kemény egy nap az út, 3-4 napért kár elindulni. Cuccot bérelni itthon érdemes. A nagy tétel a síbérlet lesz, ezt meg tudod nézni az adott régió honlapján. Amúgy ilyen felkapott helyeken, szezonban minden legalább két-háromszorosába kerül, mint itthon.

2019. júl. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért oda megyünk, mert ott laknak rokonok. Náluk leszünk és gondoltuk ott elmegyünk velük síelni. Ezért vagyok kíváncsi az ottani árakral, hogy durván mennyire számítsunk! Gondolom, hogy nagyon drága. De még is durván mennyi lehet? :D
2019. júl. 26. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézz utána. Svájc tényleg rohadt drága.:D

Én csak nyaraltam ott,de minden az egekben volt.

2019. aug. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!