Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha Olaszországba megyek, oda...

Ha Olaszországba megyek, oda jó az útlevél is?

Figyelt kérdés

Pár napja lejárt a személyi igazolványom.

Természereten bejelentkeztem megcsináltatni, de elég későre kaptam időpontot, kb. az indulás előtt két héttel.

De érvényes útlevelem az van.

Kocsival mennénk Olaszországba nyaralni, és már le van foglalva a szálás is, meg minden, tehát mindenképp menni szeretnék:)


Szerintetek a személyi hellyett vihetem az útlevelet, azzal lehet hellyetesíteni?

Vagy mindenképp a személyi kéne?:S


Ha igen, akkor szerintetek ki küldik két hét alatt?


Vagy, lehet olyat kérni, hogy kész legyen hamarabb, vagy esetleg idéglenest?


Igazából csak e-miatt lenne sűrgős, mert leginkább a diákigazolványomat használom mindenhol:)


Ha valaki tudja, az légyszi válaszoljon:)

Köszönöm:)


2010. júl. 13. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen jó az útlevél is. A személyi igazolványt nem is kötelező kiváltani, ha van más személyazonosításra alkalmas iratod.
2010. júl. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Természetesen az útlevél helyettesíti a személyit, bár úgy lenne pontosabb, hogy a személyi helyettesíti az útlevelet ott, ahol elfogadják.

Én mindig útlevéllel megyek külföldre, mert maradi vagyok és nem akarok gondolkodni, hogy vajon jó-e a személyi is.

De belföldön is jó az útlevél, a rendőr is elfogadja.

2010. júl. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

JUUPÍÍÍ, megyek Olaszba:DDD


Minden másom van, csak személyi nincs... de akkor az nem is kell:DDD

2010. júl. 13. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:
ha repülővel mész csak akkor kel l, amúgy meg nincs határ
2010. júl. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!