Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rábafüzes határátlépönél, az...

Rábafüzes határátlépönél, az osztrál rendör kérte a kocsim Magyar matricáját, régi rendszámu kocsi, magyarországon lett vásárolva, kölcsönöztem, miért kért tölem matricát?

Figyelt kérdés
2019. aug. 28. 08:34
 1/6 anonim válasza:
100%
Miért nem kérdezted meg az osztrál rendőrt? 😀😂
2019. aug. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mondtam neki hogy ez nam külföldröl jött magyarba, nekem van egy kocsim amit németböl irattam át magyarra, annak van ilyen Magyar matricája, ö egy ilyet mutogatott nekem egy másik kocsin, oda is hivott hogy ilyen kell nekem, én mondtam neki ez bérlt kocsi, már Volt külföldön, és nem kell neki Magyar matrica!Azt mondta, máskor matricával jöjjek!
2019. aug. 28. 09:05
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
100%
Te a magyar matrica alatt az auto szelvedojen belulrol felragasztott 3. Rendszámot erted?
2019. aug. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egy ezüst szinü matrica, akkor kaptam amikor a kocsimat németrendszámró, magyarra váltottam, most egy kölcsönözött kocsival voltam , mentem Grazba az unokákat elhozni az álomásról, a rendör át engedett, de modta hogy máskor legyen Magyar matricám a kocsin!
2019. aug. 28. 11:41
 5/6 A kérdező kommentje:
szombaton akarok bécsbe menni ezzel a kölcsönzött kocsival, mit mondjak ha megint a matricát akarják, meg kérdeztem a kölcsönzöt, ö is azt mondta hogy ennek a kocsinak nem kell Magyar matrica-
2019. aug. 28. 11:53
 6/6 A kérdező kommentje:
kit kerdezzek meg, ki tudja megmondani mit mondjak az osztrák rendöröknek?
2019. aug. 28. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!