Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvát tengeren mekkora...

Horvát tengeren mekkora hosszúságú gumicsónakhoz/motorhoz nem kell még seemilyen engedély?

Figyelt kérdés

2019. aug. 28. 11:05
 1/3 D. Brasco ***** válasza:

Semmilyen engedely nem kell amíg a szerkezet emberi erővel hajtott!

Ahogy bekerül a képbe a motor,azonnal kell jogositvany meg a többi.

Egyenkent a legtöbb ilyen felfújható gumicsónak(minden fele merevites meg padlo nelkuli)eleve vizi sporteszkoznek minősül amihez aztan tenyleg semmi nem kell,viszont ezeket csak megfelelő idojarasi korulmenyek kozott a parttol max 300m-ig hasznalhatod

2019. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én ilyenre gondoltam:


[link]


Egy ilyenhez motor nélkül akkor nem kell semmi?

És 3Le benzines motorral felszerelve?


Vagy ami írást találtam az a 2,5m alatti hasonló csónak, 5kW alatti benzines motorral amihez állítólag nem kell még semmi, de igazából nem vagyok biztos benne, mert sehol nincs rendesen leírva.

2019. aug. 28. 15:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyenre nem kell... azt hiszem 3m és 6LE a két érték amin belül kell maradj. Bérelhetsz is Horvátországban ilyen motoros csónakokat, amihez nem kell egyáltalán semmilyen jogosítvány.
2019. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!