Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátország melyik részére...

Horvátország melyik részére érdemes elindulni kocsival? És lakokocsis szálláshely az megéri?

Figyelt kérdés

Milyen az ellátás igy ?

Én a barátnöm , kollégám és annak felesége jönne !

Kevés pénzünk van , minden egyes forint számit !

Ja és km-t is írjatok lészi ! Budapeströl indulunk !


2010. júl. 19. 22:45
 1/2 anonim válasza:
Rab-szigeten Loparban van sátrazós lakókocsis kemping és jó áron , a kamping neve San Marino , és a hely is szép, meg sok magyar van kint :D
2010. júl. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is néztem ezt a San Marino kempinget: [link] Az ár nem lenne rossz 4 főre elosztva, csak az a gáz, hogy 1 lakókocsiban van 4 ágy egymás mellett, tehát inkább családnak jó, 2 felnőtt, 2 gyerek, szerintem. Amúgy a hely jó, Rabnál homokos part van ami elég ritka az országban és a kemping a parton van közvetlenül.

Én aszerint választottam helyet, hogy hol van gyönyörű part és eszerint Makarskára esett a választás. Csodás türkizkék kristálytiszta vize van.

Én mindenképpen úgy mennék, hogy 1. nap Plitvicére, ott megszállni (van a cartour.hu oldalon bungallós szállás), megnézni a Plitvicei Nemzeti Parkot ami felejthetetlen, majd másnap tovább innen a végső helyre. Tudom még ajánlani Brac szigetet is, ahol van egy szállás, magyaroké, elég jó áron, ezen az oldalon találod: [link]

Brac szigeten van szép strand (Bol), nézd meg a fotóját a neten.

Én beírtam a google-ba hogy legszebb horvát partok és kiadta a jó helyeket.Jó még Porec is, az fent van, közelebb.

Van Hvar sziget, ami egy gyöngyszem állítólag, ez Makarska mellett van pont. Makarskán van a Jure Kemping és a Male Ciste Kemping, keresd ki őket.

A Google maps-ban ki tudod számoltatni a távolságokat és mutatja az útvonalat is.

Remélem hogy sikerül találni, nekünk idén sajna nem jön össze, mert akárhogy is, a horvát árak elég drágák.

2010. júl. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!