Kezdőoldal » Utazás » Európa » Marosvásárhelyről hogyan...

Marosvásárhelyről hogyan indul busz Csíkszeredába, please?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok,rokonaim Csíkszeredában élnek. Mivel nem bírom a 14 órás vonatjáratot,vagy buszjáratot,ezért inkább 1 óra repülőt és a rokonom elmondása szernt 4 óra Marosvásárhely-Csíkszereda utat választottam.

Esetleg valaki nem tudna abban segíteni,hogyha engem letesz ott a repülő,hová kell menni,és pontosan hogyan működik ez?


Milyen gyakran indulnak Csíkszeredába a buszok?


18/lány


Köszönöm ha segítesz.


2019. dec. 13. 02:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ez azért remek ötlet , mert tény, hogy sokkal gyorsabb, de a menetrend elég bizonytalan. Romániában nincsen központilag szervezett helyközi buszközlekedés, magánszolgàltatók százai üzemeltetnek buszjáratokat és buszpályaudvarokat. Így aztán gyakran van olyan, hogy csak helyben derül ki, ha netán egy-egy kinézett járat nem közlekedik. E tekintetben az amúgy nem túl acélos vasúti közlekedés azért kiszámíthatóbb.


Azt javaslom, hogy nézz ki előre néhány buszjáratot (pl. autobuze Targu Mures - Miercurea Ciuc keresőszóval) és az indulási helyüket, ezeket jegyezd fel / mentsd el. Próbáld ellenőrizni a buszt üzemeltető cég honlapján is a jaratot.


A reptéren taxival utazz arra a buszállomásra, ami a legjobban megfelel.

2019. dec. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mv.helyrol a Bega utcabol indul busz Csik fele (Google terkepen keress ra: Balint Trans Targu Mures).


De van vonat is Mv.hely es Csik kozott.


Mindketto kb. 4 orat megy.

2019. dec. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amugy itt azt irja, hogy napi 4 buszjarat van, delelott, bar nem tudom hogy ez az oldal mennyire naprakesz:

[link]


Vonat napi 1 van 13:30-kor)


A repterrol taxival lehet bejutni a varosba, bar van amikor egy-egy busz is odadugja a pofajat

2019. dec. 19. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!