Kezdőoldal » Utazás » Európa » Merre menjek Horvátországba?

Gabesz077 kérdése:

Merre menjek Horvátországba?

Figyelt kérdés

Szegedről indulva ki merre mennem Makarskára? A a linkelt útra gondoltam, mert pályán durván 300km-rel több lenne. Kérdés, hogy megéri-e, a plusz 300km és a pályadíjak vagy annyival azért nem lenne gyorsabb. Nyáron főszezonban mennénk.


[link]



2020. jan. 13. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
ha foszezonban mentek akkor hetvegen inkabb ne, tumultus van es sokszor allnak a palyak (zagrabnal hazafele van egy kulon sor a kartyaval fizetoknek es enc-seknek, de elobb le kell kanyarodni, joval gyorsabb, mi amugy sem szeretunk kp-val nyaralni, vegig kartyazunk 1-2 kiveteltol eltekintve -nehany etterem). vagy esetleg ejszaka meg kevesbe de volt mar h ejjel a hataron is egy orat vartunk pentek ejjel :/ de zagrabtol meg mar nincs kapu makarskaig. nektek kell merlegelni h az a plus sok km megeri e mert nem olcso a palya. viszont nagyon szep a taj ha nem palyan mentek, en jobban szeretem (de masnal a gyorsasag szamit)
2020. jan. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szarajevó irányába pont odaérsz.

Amúgy Bosznián keresztül biztonságosabb végigmenni.

(Én legalábbis ott szoktam.)

2020. jan. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi ősszel hazafelé 2.5 órát álltunk összesen a két határnál (Szerb-Bosnyák, Szerb-Magyar), de nem Horvátországból jöttünk, úgyhogy neked még egy harmadik is bejátszik.

Az autópálya drágább.

Szerbia-Boszniában nem lesz mobilneted, azzal kalkulálj.

Én szerintem az autópályán mennék, de csak mert a másik irány nagyját már láttam.

2020. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!