Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért nem világosítják fel a...

Miért nem világosítják fel a brit ügyintézőket, hogy az EGT személyi igazolvány az EGT tagállamokon belül így az egyesült Királyságban is az útlevéllel egyenértékű dokumentum?

Figyelt kérdés
Idegesítő tény, hogy elenyésző azon brit ügyintéző száma, aki eljutott odáig, hogy a külföld és külföld között különbség van. Van EGT+Svájc és van az egyéb. 5 év Anglia után el kell mondjam, hogy a felvilágosult ügyintézők aráyna nem üti meg az 1%-ot...
2010. júl. 25. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább OTT kellene javasolniad
2010. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsovel egyetertek, es ez igy van amugy Spanyolorszagban is. Nem igazan tajekozottak, mik tortennek Europaban, azon kivul, hogy tudnak a sajat orszagukrol, es kesz. mert hat, eppen eleg nagy az is, nincs lehetoseg meg masfele is tajekozodni.
2010. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nemrég kaptam új munkahelyet Angliában, nem volt útlevelem. A manager RAGASZKODOTT hozzá, hogy legyen, arra hivatkozva, hogy a cég szabályzata szerint csak az útlevelet fogadják el. Csináltattam útlevelet, majd megkaptam a szerződést, amibe le van írva, hogy az európai személyi igazolvány is megfelel. Legszívesebben kirugatnám az iylen TUDATLAN managert! Ragaszkodik valamihez, amihez baszik érteni!
2010. szept. 17. 08:23
 4/4 vezerdinka ***** válasza:
Nekem spec. soha nem kerte meg senki az utlevelem, mondvan, a szemelyi nem jo. Ha repulok, csak a szemelyi van nalam zsebben, legegyszerubb elokapni. Munkahelyemen is ID vagy passportot kertek, en ID-t adtam. Nem talalkoztam meg akadekoskodoval. Mondd, hogy nincs passport es slussz passz :D Nem csinalhatnak semmit.
2015. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!