Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerbia veszélyes ország?

Szerbia veszélyes ország?

Figyelt kérdés
Van ez a szerb maffia is szóval.. egy Belgrádban lakó embernek nem veszélyes? Ùgy hallottam vannak emberrablások

2020. ápr. 9. 11:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Van magyar maffia is, attól nem félsz? XD


Amikor Görögbe mentünk kocsival a szerbeken át, hát a gps bevitt egy elég sötét cigánytelepre, az biztos valami no-go zóna lehetett.

2020. ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%

Vajdaságban csak jó élményem volt, szerbekkel is. Belgrádban azért nem olyan barátságos mindenki, de hát Kelet-Európa, mit várhatunk. Talán kicsit parább, mint itthon, de lehet, hogy éppen Budapest a veszélyesebb. Nehéz megtippelni... de pl Ukrajna szerintem is veszélyesebb.


Mondjuk én itthon szoktam félni, külföldön valamiért nem.

2020. ápr. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
85%
A déli részek nem mindenhol biztonságosak, főleg Koszovó. Egyáltalán nem kell felni, de a szokásos körültekintés itt fontos. Az autópályán pihenőhelyeken Beogradtól délre nem érdemes megállni, mert ha valahol vannak bandák, akkor ott igen
2020. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Vizilabdában mindenképpen veszélyes ellenfél.
2021. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!